Z Raben codziennie do Rumunii i Bułgarii

16 kwietnia 2007, 0:00

W pierwszym kwartale 2007 roku, w odpowiedzi na oczekiwanie Klientów po wejściu Rumunii i Bułgarii do Unii Europejskiej, firma Raben Polska otworzyła bezpośrednie regularne połączenie drobnicowe z Gliwic do Aradu i Bukaresztu. Dzięki nowo otwartej linii, Raben oferuje aż trzy razy w tygodniu bezpośrednie połączenie do Rumunii oraz codzienne połączenia do i z Rumunii i Bułgarii poprzez terminal przeładunkowy na Węgrzech.

Zniesienie barier celnych dla nowych państw członkowskich oznacza eliminację wielu wysokich kosztów związanych z obsługą celną i skrócenie czasu spędzanego na granicy, co do tej pory przekładało się na cenę usług transportowych.
Można przewidywać, że zainteresowanie tymi kierunkami będzie rosło tak samo jak znaczenie Rumunii i Bułgarii w UE. Zwłaszcza teraz, gdy dzięki oferowanemu przez Raben rozwiązaniu Klienci mają możliwość, częściej niż dotychczas, dotarcia z towarem do swoich kontrahentów. Eksporterom i importerom z tych krajów, dzięki częstszym połączeniom, firma Raben oferuje elastyczne rozwiązania, niższe koszty oraz zmniejszenie buforów magazynowych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!