DAF na targach Bus World Asia w Szanghaju

16 kwietnia 2007, 0:00

Na tegorocznych targach Bus World Asia w Szanghaju DAF otrzymał tytuł najlepszego producenta silników autobusowych w roku 2007. 9.2-litrowy silnik PACCAR PR oraz 12.9-litrowy PACCAR MX zdobyły to wyróżnienie dzięki swojej wyjątkowej niezawodności oraz wytrzymałości w połączeniu z oszczędnym zużyciem paliwa.

Jury podejmujące decyzję o wyborze najlepszego producenta silników autobusowych w roku 2007 składała się z 25 członków, włącznie z przedstawicielami organizatora targów Bus World Asia, oraz dziennikarzami z Chin i innych krajów.

Od roku 2001, DAF sprzedał w Chinach kilka tysięcy silników do autokarów i autobusów. „Wiele z tych silników przepracowało już ponad 1.5 miliona kilometrów,” tłumaczy Marcel de Vries, dyrektor DAF Components, odpowiadający za sprzedaż silników i osi dla producentów autobusów i autokarów na całym świecie. „Zdobycie tytułu najlepszego producenta silników autobusowych w roku 2007 stanowi dla nas dodatkową motywację do wzmocnienia naszej pozycji w Chinach. W kwietniu otwieramy tam biuro, w celu pracy nad dalszym rozwojem rynku i dalszą poprawą jakości naszych usług”.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!