Aplikacja serwisowa MAN dostępna także na iOS

7 września 2015, 8:04

Aplikacja na smartfony i tablety – Serwis MAN –  jest już dostępna także dla użytkowników systemu iOS. Zawiera informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe. 

AppMANFunkcja geolokalizacji informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Prosta w użyciu aplikacja zapewnia szybki dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

– „Po dużym sukcesie, jaki odniosła nasza aplikacja przeznaczona na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android zdecydowaliśmy się na przygotowanie wersji dla iOS. Zasugerowali to nam sami klienci, korzystający z tego systemu operacyjnego. Nasza aplikacja to nowatorskie rozwiązanie dla użytkowników pojazdów ciężarowych. Cieszy nas zatem duże nią zainteresowanie. W ciągu roku od premiery aplikację pobrało ponad 1500 użytkowników. To świetny wynik. Wszystko po to, aby ułatwić klientowi kontakt z MAN Truck & Bus Polska.” – powiedział Piotr Stański, Prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu App Store dla użytkowników systemu iOS oraz Google Play dla użytkowników systemu Android. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!