PEKAES – logistyk wyścigu Tour de Pologne 2007

18 kwietnia 2007, 0:00

Już w piątek 20 kwietnia 2007r. poznamy trasę wyścigu Tour de Polotne.
Od kilu dni wiadomo już, że partnerem logistycznym Touru ponownie został PEKAES.
Aż do 11 kwietnia i ta informacja o oficjalnym partnerze logistycznym Tour de Pologne oraz wyścigów SkodaAuto Grand Prix MTB i Pomorskiego Classica była utrzymywana w tajemnicy. Uroczystego ogłoszenia współpracy Czesław Lang – dyrektor wymienionych wyścigów – dokonał osobiście podczas gali prezentującej trasę pierwszej wielkiej imprez kolarskiej sezonu – cyklu wyścigów górskich.

Dla PEKAES to już 12 rok ścigania się z najlepszymi sportowcami. Jak powiedziała podczas inauguracji Katarzyna Nowakowska – dyrektor komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich – „Stwierdzenie, że logistycy i sportowcy są do siebie podobni to nie kurtuazja. Mamy tę samą wolę walki i to samo pragnienie bicia rekordów. Walczymy o wynik. Rywalizujemy z konkurentami, rzeczywistością i z samymi sobą. I dla logistyków i dla sportowców ważne są dziesiąte i setne części punktów, i miejsce w klasyfikacji.”

Jakość serwisu logistycznego PEKAES dla Langteamu już w 2004 została oceniona przez Międzynarodową Unię Kolarską na 99 punktów na 100.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!