Iveco wprowadza nowego Trakkera

20 kwietnia 2007, 0:00

Iveco będzie prezentować swoją gamę produktów przeznaczonych do prac budowlanych i ziemnych na targach BAUMA, europejskiej imprezie wystawienniczej tej branży, która rozpoczyna się 23 kwietnia 2007 w Monachium.
Wśród prezentowanych samochodów znajdzie się nowe Daily 4×4 – lekki samochód użytkowy skonstruowany celem spełnienia oczekiwań specjalistów w zakresie zastosowań poza drogowych; nowy Stralis AS – ciężki szosowy samochód użytkowy, którego poprzednia wersja została wybrana Międzynarodową Ciężarówką Roku 2003. Pojawi się także potężna wywrotka samochodowa Astra RD 32C. Stanowisko Iveco gościć także będzie ładowarkę kołową New Holland W19C.

Bohaterem będzie nowy Trakker, którego Iveco zdecydowało się pokazać po raz pierwszy właśnie podczas targów BAUMA. Jest to narzędzie pracy zaprojektowane tak, aby zrealizować, nawet najbardziej ekstremalną misję w terenie. To samochód o dmc. w zakresie od 18 do 72 ton. reprezentujący mieszankę wytrzymałości, niezawodności i komfortu typowego dla pojazdów typowo szosowych.
Prawdziwą innowacją w nowym Trakkerze jest kabina zapożyczona od modelu Stralis.
Gama modeli nowego Trakkera jest bogatsza niż kiedykolwiek. Dostępne są wersje przystosowane do ruchu prawo- i lewostronnego, umożliwiające klientom dopasowanie samochodu do specyficznych zadań. Do dyspozycji są dwa silniki: Cursor 8 oraz Cursor 13 oraz dwie wersje kabin: AD i AT.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!