Oferta i nowości w firmie Coframa (przygotowała firma Coframa)

7 maja 2007, 0:00

Dobór wyposażenia do nowoczesnego warsztatu jest odpowiedzialnym zadaniem i wymaga profesjonalnej wiedzy.
Poznańska firma Coframa proponuje swoim Klientom kompletne wyposażenie serwisu, z jednoczesnym doradztwem technicznym. Do dyspozycji klientów jest katalog wyposażenia oferowanego przez Coframę, strona internetowa ( www.coframa.pl ), ale przede wszystkim profesjonalnie przeszkoleni doradcy handlowi. Handlowcy działają na terenie całej Polski, spotykają się z klientami w siedzibach ich serwisów lub uczestniczą w planowaniu serwisu jeszcze na etapie deski kreślarskiej.

Najprostszym ogniwem wyposażenia serwisu, bez którego jednak jest niemożliwa efektywna praca, są narzędzia ręczne. W ofercie poznańskiej firmy znajdują się solidne narzędzia słoweńskiej firmy Unior. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, najnowocześniejszej technologii produkcji, słoweński producent zapewnia wysoką jakość narzędzi, które mają bezterminową gwarancję na wady powstałe w procesie produkcji.
Coframa utworzyła osobna stronę internetową www.unior.pl, na której klienci mogą zapoznać się z pełna ofertą ( katalog on-line ), aktualnymi promocjami.

Jeśli chodzi o ofertę na sprzęt do obsługi ogumienia ( wyważarki, montażownice ), podnośniki, urządzenia diagnostyczne ( kontrola geometrii kół, ścieżki diagnostyczne ) w ofercie Coframy klient znajdzie wysokiej klasy urządzenia niemieckiej firmy Nussbaum. W każdym z działów tej oferty przygotowano ofertę promocyjną na wybrane, najczęściej użytkowane modele. Opis oferowanych urządzeń, oferty promocyjnej jest dostępny na stronie internetowej. Ceny podawane klientom zawierają koszty związane z montażem, transportem urządzeń do warsztatu klienta. Proponowany sprzęt jest pełen nowych rozwiązań technicznych, które wpływają na bezawaryjną pracę oraz wydłużenie w niektórych przypadkach gwarancji nawet do 5-ciu lat.

Dzięki posiadaniu atestów ITS-u, urządzenia diagnostyczne Nussbauma mogą być instalowane w stacjach kontroli pojazdów.
Absolutną nowością na rynku jest najnowsze urządzenia do kontroli geometrii kół w samochodach osobowych, w pełni zautomatyzowany, pozbawiony głowic montowanych na kołach pojazdu system R2000. Pozwala on na bardzo szybką ( 5 minut ) diagnozę, gdzie jedynym zadaniem mechanika jest wprowadzenie samochodu na stanowisko kontrolne. Razem z nowatorskim urządzeniem Coframa proponuje nową formę użytkowania przez klienta. Nie ma potrzeby kupowania urządzenia, serwis może wynająć urządzenie i płacić za wykonane usługi w formie przypominającej opłaty za telefony komórkowe na kartę. Dokładne zasady tej oferty wyjaśniają doradcy Coframy.

W ofercie nie mogło zabraknąć urządzeń robiących w tej chwili największą karierę na rynku warsztatowym. Chodzi oczywiście o urządzenia do diagnostyki systemów elektronicznych samochodów – popularne testery. Oferta rynkowa jest pełna różnych ofert, z pośród których ciężko jest wybrać tą najlepszą. Coframa oferuje urządzenia dwóch włoskich firm. Pierwsza oferta to urządzenie Tecnomotoru – Socio. Przeznaczone do obsługi samochodów osobowych, w wersji modułowej, współpracującej z komputerem przenośnym lub w wersji z własnym aktywnym ekranem. Druga oferta to testery firmy Texa. Tutaj Coframa oddaje do dyspozycji klienta trzy rodzaje urządzeń : Axone 2000, Navigator, Axone 3. Coframa pomaga w wyborze urządzenia czy wręcz w przekonaniu się klienta o ewentualnej przydatności testera. Oddelegowany doradca techniczny Coframy pozostaje do dyspozycji firm chętnych na zapoznanie się z działaniem testerów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!