CJ International uhonorowana nagrodą

7 maja 2007, 0:00

Firma CJ International, świadcząca usługi, m.in. w zakresie transportu międzynarodowego dla branży automotive, została uhonorowana przez General Motors tytułem „Dostawcy Roku 2006” w kategorii „Najlepszy przewoźnik drogowy”. Nagrodę przyznano za jakość świadczonych usług. Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień, które zostały przyznane po raz piętnasty.

Nagroda ta jest dla nas szczególnie ważna z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, iż jakość polskiej firmy wyróżnia się nawet na tle tysięcy ogólnoświatowych dostawców pracujących dla GM. Jest to potwierdzenie, że CJ International rozwija się na światowym poziomie, a firmy działające na polskim czy europejskim rynku mogą nie tylko konkurować, ale być lepszymi od wielkich, globalnych korporacji – powiedział Ewald Raben Prezes Zarządu Grupy Raben.

Laureaci wytypowani zostają przez międzynarodowy zespół dyrektorów z działów: zakupów, technicznych, produkcji oraz logistyki, którzy wybierają najlepsze firmy pod względem jakości, poziomu obsługi i stosowanych technologii.

– Jesteśmy dumni z faktu, iż firma CJ International znalazła się w gronie „Najlepsi z najlepszych” dostawców GM w 2006. CJ International została nagrodzona, ponieważ w roku 2006 efektywność działań tej firmy przewyższyła nasze oczekiwania. Doceniamy jej zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie, które przyczyniły się do sukcesu GM – powiedział Bo Andersson Wiceprezes GM, Global Purchasing and Supply Chain.

Firma posiada zintegrowane programy do zarządzania magazynowaniem i transportem. CJ International wdrożyła we wszystkich środkach transportu system GPS. Zaimplementowany został również system TMS (Chainware) służący do optymalizacji procesów transportowych, a więc zapewniający lepszą obsługę Klientów. Strategia firmy zakłada dużą wrażliwość na kwestie związane z ochroną środowiska – czego potwierdzeniem było uzyskanie w 2005 roku certyfikatu ISO 14001. Firma CJ International optymalizuje gospodarkę papierem, spalanie paliwa oraz poddaje recyklingowi różnego rodzaju zużyte materiały (np. tonery, opony, sprzęt komputerowy). Kluczowym aspektem w dziedzinie ochrony środowiska jest standard używanego taboru. CJ International posiada do dyspozycji ponad 300 środków transportu, w tym 60% to samochody spełniające normę Euro 4 lub 5. Średni wiek taboru to zaledwie 2 lata.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!