Nowa wersja programu TIS-COMPACT

14 maja 2007, 0:00

W ślad za wprowadzeniem tachografów cyfrowych, firma Drabpol, generalny przedstawiciel w Polsce niemieckiego producenta Siemens VDO proponuje kilka rozwiązań, dotyczących analizy i archiwizacji danych z tachografów cyfrowych – systemy TIS- Office i TIS- Compact. Właśnie ukazała się kolejna, nowa wersja programuTIS-Compact.


TIS-Compact jest praktycznym rozwiązaniem adresowanym do właścicieli niewielkich flot pojazdów – do 10 samochodów. Program ten zapewnia podstawowe wyposażenie służące do pobierania, archiwizacji i wizualizacji danych z pamięci masowej tachografu i z kart kierowców. Oprócz znanych nam zalet, jak:
– spełnienie wymogów prawnych nałożonych na floty
– pobieranie danych z pamięci masowej i kart kierowców
– prosta archiwizacja danych z pamięci masowej i kart kierowców na oddzielnym nośniku
– wizualizacja danych

– nie wymaga zasilania

Program umożliwia drukowanie wygenerowanych raportów, co odróżnia tę wersję od poprzedniej. To proste narzędzie staje się więc coraz bardziej rozbudowanym i profesjonalnym programem do obsługi tachografów cyfrowych, a dzięki kolejnym innowacjom produkt ten stanie się dla użytkowników tachografów jeszcze bardziej przyjazny i zapewni większy komfort w obsłudze tachografu cyfrowego DTCO.

Więcej informacji:
tel. (022) 873 90 18,
e-mail: najdapr@drabpol.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!