Wyjątkowy Koncert Jubileuszowy Inter Cars

2 października 2015, 7:17

Jest czas na pracę i biznes, jest też czas na zabawę i miłe spędzanie czasu. Pracownicy, klienci, dostawcy i kontrahenci Inter Cars bawili się wspólnie na Wielkim Koncercie Jubileuszowym.

 

A że okazja była wyjątkowa, to też zabawa musiała być z najwyższej póki. Kulminacją uroczystości jubileuszowych był Wielki Koncert Jubileuszowy, który odbył się w sobotni wieczór 19 września. Na Stadion PGE Narodowy przybyło 44 tysiące  ludzi. Niezliczone morze ludzi na płycie Stadionu oraz w każdym z sektorów. Wieczorną imprezę poprowadziło trio konferansjerskie: Radosław Grześkowiak, Iwona Pavlovic oraz Patricia Kazadi. Koncert rozpoczął powszechnie znany i rozpoznawalny zespół Bajm. Po tak dynamicznym  wstępie przyszedł czas na Ewę Farnę, Boys, Mrozu, Afromental i Kombii. W międzyczasie odbył się też niesamowity Castrol Laser Show. Jednak, chwilą, na którą wszyscy czekali był występ gwiazdy światowego formatu – zespołu Roxette.

Występ tak dużej gwiazdy nie mógł przejść bez echa również poza branżą motoryzacyjną. M.in. na oficjalnym blogu Roxette znalazła się bardzo obszerna relacja z tego wydarzenia, gdzie wielokrotnie wymieniana jest nazwa Inter Cars.

Relacja zaczyna się o słów: „Kilka dni po bardzo udanym koncercie Roxette w Warszawie w czerwcu okazało się, że zespół ponownie zagra w stolicy Polski w 2015 roku. Szybko wyszło na jaw, że chodzi o 25-lecie  Inter Cars. Firma zaplanowała świętowanie z dużym rozmachem na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszając swoich klientów. (…) Cała scena wyglądała wspaniale, i jak na 25-tą rocznicę była to imponująca gala. (…)”

Autorzy bloga podkreślają, że koncert stał na wysokim poziomie i muzycy byli zadowoleni z występu:

„Pomiędzy wczorajszym wystąpieniem a poprzednim koncertem była 1-miesięczna przerwa, więc Marie miała czas na odpoczynek i widać było, że dobrze jej ten odpoczynek zrobił. Była w bardzo dobrym nastroju, uśmiechała się cały czas, dość dobrze szła z BoJo na scenę i ze sceny.  Jej głos był najsilniejszy w trakcie „Listen To Your Heart”. Zakończenie tej piosenki znów brzmiało wspaniale. (…) Na koniec Marie podziękowała dwa razy mówiąc: ”Dziękuję!” ”Dziękuję bardzo wszystkim!”, a Per powiedział, że ma nadzieję spotkać nas gdzieś na trasie i abyśmy się trzymali.”

Więcej informacji na: http://roxetteblog.com.

Nie tylko muzyka wypełniła ten wyjątkowy wieczór. Pomiędzy poszczególnymi występami prezentowane były filmy o początkach Inter Cars. Wypowiadali się przyjaciele Krzysztofa Oleksowicza z lat 80., współpracownicy i pierwsi filianci, którzy byli naocznymi świadkami przeistaczania się małej, rodzinnej firmy w międzynarodowego giganta. Ich słowa pozwoliły zebranym gościom lepiej zrozumieć ten fenomen.

Emocjonującym momentem wieczoru była spektakularna prezentacja spółek ze wszystkich krajów, w których obecny jest Inter Cars. 14 przedstawicieli polskich oraz europejskich filii wkroczyło na scenę w towarzystwie swoich flag narodowych, a na ekranach prezentowane były dane obrazujące potęgę Inter Cars w Europie. Był to również rodzaj podziękowania i docenienia wkładu, który wnoszą do funkcjonowania spółki. Krzysztof Soszyński –Wiceprezes Zarządu, jeszcze raz podkreślił wagę rozwoju firmy poza granicami Polski i zapowiedział nowy rozdział w rozwoju Inter Cars m.in. poprzez zmianę wizualizacji logotypu spółki. Nowy znak jest symbolem wysokich standardów i wysokich obrotów, które Inter Cars zamierza kontynuować w kolejnych latach swojej działalności.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!