Leasing w Inter Cars

12 października 2015, 10:50

Proces uzyskania leasingu w Inter Cars jest szybki, a dzięki współpracy z firmami EFL S.A. oraz Raiffeisen Leasing S.A. wszystkie procedury zostały uproszczone. Firma zapewnia konkurencyjne oprocentowanie.

Klient Inter Cars wybiera sprzęt i wypełnia wniosek. Resztą formalności zajmuje się jego opiekun w oddziale Inter Cars. Zamówi urządzenie i pomoże w jego montażu.

Pytania o leasing należy kierować do opiekunów w filiach Inter Cars bądź pod adresem e-mail ic.leasing@intercars.eu

Inter Cars we współpracy z Santander Consumer Bank S.A. oferuje także finansowanie zakupów poprzez niskooprocentowany kredyt konsumencki, bez konieczności dokonywania wpłaty własnej.

Wystarczy przyjść do wybranego punktu sprzedaży Inter Cars SA i wybrać towar z oferty handlowej, który chce się zakupić w systemie ratalnym. Następnie należy przekazać swój dowód osobisty osobie, która w ciągu kilku minut udzieli informacji o decyzji kredytowej. Następny krok to podpisanie umowy i odbiór towaru.

Pytania o należy kierować do opiekunów w filiach Inter Cars bądź pod adresem e-mail ic.kredyt@intercars.eu

Umowa inwestycyjna Mała Inwestycja (MI) to program skierowany dla nowych klientów, którego podstawową zaletą jest możliwość podpisania umowy inwestycyjnej bez historii zakupów w Inter Cars SA. Z programu tego może skorzystać firma, która dopiero zaczyna swoją działalność i szuka wsparcia partnera z szeroką ofertą, jakim jest Inter Cars SA.

Umowa Inwestycyjna PRO to program inwestycyjny skierowany dla klientów posiadających historię zakupów w Inter Cars SA. Klienci korzystający z tego typu umów inwestycyjnych odznaczają się stabilnymi zakupami na wysokim poziomie, co potwierdza duży poziom zaufania i lojalności we współpracy z Inter Cars SA.

Umowa Inwestycyjna PRO + to program inwestycyjny skierowany do klientów posiadających historię zakupów w Inter Cars SA. Dzięki temu, iż umowa zakłada progi zakupowe, klienci mają możliwość, w zależności od kwoty wygenerowanych zakupów uzyskać różny poziom refundacji.

W umowach można nabyć dowolne urządzenia z szerokiej oferty Działu Wyposażenia Warsztatowego Inter Cars SA. Inwestycja może dotyczyć oprogramowania niezbędnego do poprawnego działania warsztatu czy sklepu.

Pytania o należy kierować do opiekunów w filiach Inter Cars bądź pod adresem e-mail ICWsparcieSprzedazy@intercars.eu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Łukasz, 1 września 2019, 1:11 0 0

Nie polecam nikomu. Zamiast sprzętu dostajesz bubel. Reklamujesz ...oddajesz...uznają reklamacje....a ty dalej musisz płacić... oni maja podwójna kasę od efl i od producenta po oddaniu sprzetu i nie próbują w żaden sposób jej oddać. Tak już drugi rok....taka polityka firmy

Odpowiedz