Bezpłatne audyty w ramach Rewolucji TSL – ostatni tydzień na zgłoszenia!

26 października 2015, 11:54

Jeszcze tylko przez tydzień firmy transportowe mają szansę zgłaszać się do udziału w II edycji programu Rewolucje TSL, która odbędzie się pod koniec tego roku. Wybrane firmy otrzymają rzetelną ocenę przedsiębiorstwa oraz porady eksperckie.

^A023EC73A80A0E530BCD0DE634E36059BF44214693931864E8^pimgpsh_fullsize_distr

Tegoroczna edycja Rewolucji TSL to kontynuacja projektu, zainicjowanego w 2014 r. przez DKV Euro Service. Jego ideą jest edukacja nt. dobrych praktyk w obszarze zarządzania firmą transportową. Pokazujemy, gdzie warto ciąć koszty, a gdzie lepiej outsource’ować usługi, jak podejmować decyzje inwestycyjne. Wszyscy uczestnicy przechodzą specjalistyczny audyt oraz otrzymują fachowe wsparcie w obszarach, takich jak: sprawy prawne, finansowe, paliwo i opłaty drogowe, jazda ekonomiczna, strategia firmy i techniki sprzedaży.

zzFirmy zainteresowane udziałem w II edycji mogą się zgłaszać poprzez wypełnienie formularza na stronie www.rewolucjetsl.pl. Znajdują się tam również szczegóły operacyjne i wymogi programu. Poprawnie wypełnione zgłoszenia należy odesłać najpóźniej do 31 października 2015 r. Spotkania z audytorami przeprowadzane będą w okresie 01.11.2015 – 15.02.2016.

Udział w projekcie jest dla uczestników bezpłatny. Jego uczestnicy są natomiast proszeni o wpłatę zadeklarowanej kwoty na konto inicjatywy charytatywnej.

Zdaniem uczestników

Audyt powinien być przeprowadzany okresowo w każdej firmie – to wniosek, jakim podsumowują pierwszą edycję jej uczestnicy –  właściciele firm Mega Sierpc i Temperi. Zgodnie twierdzą, że udział w projekcie pozwolił spojrzeć na wiele elementów przedsiębiorstwa na nowo. Szczególnie w obszarze strategii i finansów.

Pięć obszarów, pięć wniosków

Audytorami II edycji Rewolucji TSL są: DKV Euro Service – usługi dla transportu,  Eco Driving Academy PL – szkoła jazdy posiadająca akredytację IRU,  Iuridica – kancelaria prawna, Sagan Consulting – finansowe rozwiązania dla firm, QUEST Change Managers – usługi konsultingowe. Współorganizatorami są wydawcy publikacji: Transport Manager, pracujwlogistyce.pl oraz e-transport.pl. Patronat naukowy nad przedsięwzięciem objął prof. Zdzisław Kordel, kierownik katedry Gospodarki Przestrzennej w Uniwersytecie Gdańskim.

Więcej: www.rewolucjetsl.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!