Kalendarz warsztatowy febi 2016 – wygraj egzemplarz dla siebie!

, 15 grudnia 2015, 0:01

Już po raz 15 febi bilstein wydaje swój kalendarz warsztatowy. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym czeka na Państwa 30 nowych kalendarzy! Kalendarz, wydany w rekordowym nakładzie 65 000 egzemplarzy, znany producent części do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na całym świecie.

Konkurs febi bilstein

W konkursie febi bilstein mogą Państwo wygrać jeden z trzydziestu egzemplarzy najnowszego kalendarza tej marki. Przygotowane dla Państwa pytanie brzmi:

  • Do jakiej grupy należy marka febi? (podpowiedzi mogą Państwo szukać w treści tego artykułu)

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Nagrody zdobędą autorzy co drugiej nadesłanej do nas wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami aż do wyczerpania zapasu kalendarzy. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy czytelnik może wysłać tylko jedną wiadomość.

O kalendarzu

„Po cóż wyjeżdżać w dalekie kraje, kiedy dobre mamy tak blisko?” Klasyczny wers Goethego przyświecał planowaniu przedsięwzięcia. Po sesjach fotograficznych w USA, na Kubie i w Afryce Południowej tym razem poszukiwanie odpowiedniego miejsca zostało zdeterminowane tęsknotą za bardziej swojskimi klimatami.

Zespół zgromadzony wokół fotografa Christiana Deutscher’a znalazł idealne plenery w Alpach. Większość zdjęć powstała w Austrii, a dokładniej w regionie lodowca Hintertuxer. Modelki w uwodzicielskich pozach zostały sfotografowane między innymi w położonym 1 700 metrów nad poziomem morza Bichlalm w dolinie Zillertal.

Zdjęcia wewnątrz budynków powstały w leżącym na bawarskim Przedgórzu Alpejskim Unterwössen. Dodatkowo skansen „Tyrolskie Zagrody” zapewnił pełne tęsknoty panoramy, których atmosfera została rozgrzana do czerwoności przez cztery modelki z Niemiec, Polski i Słowacji uchwycone w pełnych namiętności pozach. Tym samym pojęcie zorzy alpejskiej zyskało nieco inne znaczenie.

Więcej wrażeń z sesji fotograficznej dostarcza seria „making of“ na kanale YouTube firmy febi bilstein.

Przy pomocy bezpłatnej aplikacji Layar po zeskanowaniu pięciu oznaczonych symboli kalendarza można dodatkowo pobrać ekskluzywne filmy wideo z planu zdjęciowego.

Marka febi należy do bilstein group skupiającej inne znane marki: SWAG oraz Blue Print. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!