Kalendarz Autos na rok 2016 – zobacz zdjęcia!

17 grudnia 2015, 11:34

Autos wydał kolejną odsłonę kalendarza z modelkami. W tym roku tłem i jednocześnie sceną sesji zdjęciowej był samochód ciężarowy, ale pierwszy plan zdecydowanie kradną piękne dziewczęta.

Kalendarz Autos 2016

Kalendarz Autos 2016

Druga odsłona wieloplanszowego kalendarza Autos jest zupełnie inna niż zeszłoroczna. Motywem przewodnim tej sesji była cyrkowa sceneria. Błyszczące stroje, ogień, tematyczne rekwizyty i życie w podróży. Jednak nie mogło w tym wszystkim zabraknąć również auta. Naczepa ciężarówki na potrzeby sesji stałą się cyrkową areną. Stylistyka kalendarza jest jak poprzednio utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Wszystko wywarzone, zrealizowane ze smakiem i nutą tajemniczości.

Autorem zdjęć do kalendarza Autos 2016 jest, jak poprzednio, poznański fotograf Tomasz Tomkowiak. Jego wizja okazała się bardzo spójna z oczekiwaniami firmy. Kalendarz z pewnością ozdobi niejedno biuro czy warsztat.

Sponsorami kalendarza z modelkami Autos 2016 są: TOTAL, TEXTAR, KS-TOOLS, DAYCO, MONROE MAGNUM, FOMAR FRICTION, FRIMATEC, BREMANN, BOSCH, Fristom, FUCHS, ATP.

Wszystkie zdjęcia do obejrzenia w poniższej galerii:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!