Nowa strona Scanii wygląda znakomicie

22 stycznia 2016, 13:29

Globalna strona internetowa Grupy Scania została zmieniona i w znacznym stopniu udoskonalona. Oferuje łatwy dostęp do najnowszych informacji, zdjęć  i materiałów filmowych na temat firmy, jej produktów, działań i nowoczesnych rozwiązań transportowych wykorzystywanych na całym świecie.   

„Wzmacniamy naszą obecność online,” powiedział Staffan Ekengren, dyrektor Scania Newsdesk. „Jako firma globalna zdajemy sobie sprawę z wagi naszego zaangażowania w internecie i możliwości usprawnienia komunikacji z naszymi klientami i udziałowcami.”

123

„W minionych latach stało się oczywiste, że rośnie znaczenie naszego Newsroomu jako głównego źródła artykułów i innych tekstów prasowych oraz punktu dostępu do mediów społecznościowych,” mówi Erica Zandelin, dyrektor Online Governance & Solutions w firmie Scania. „Przystosowaliśmy się do tej tendencji i połączyliśmy w jednym miejscu informacje korporacyjne i bieżące.”

Nowa strona http://www.scania.pl jest wszechstronnym forum wymiany informacji nie tylko o firmie, ale ogólnie o transporcie i logistyce ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Trucker, 22 stycznia 2016, 13:33 0 0

Natomiast scania.pl zostaje daleko z tyłu....a szkoda.

Odpowiedz