Schenker ze Spain-TIR liderami rynku w Hiszpanii i w Portugalii

2 listopada 2007, 0:00

Przejęcie i integracja ze Spain-TIR – hiszpańskim dostawcą usług logistycznych sprzyja ugruntowaniu pozycji Schenkera na europejskim rynku lądowych usług transportowo-logistycznych.
Teraz lądowa sieć połączeń Schenkera o globalnym zasięgu powiększyła się o 72 nowe lokalizacje na Półwyspie Iberyjskim wraz z szeroką ofertą międzynarodowych usług z wykorzystaniem transportu drogowego. Na lokalnym rynku towary klientów trafiają do odbiorców dzięki 350 codziennym, regularnym połączeniom samochodowym.

Firmy handlowe i przemysłowe w Hiszpanii i Portugalii korzystając z gęstej europejskiej sieci połączeń Schenkera zyskują możliwość wydajniejszej współpracy ze swoimi klientami w Skandynawii i Europie Wschodniej dostarczając towary w oparciu o stały plan połączeń.
W rezultacie następuje otwarcie nowych rynków. Jednocześnie bazując na korzyściach wynikających z integracji operator logistyczny rozwija ofertę dodatkowych usług międzynarodowych, np. pod kątem rynku francuskiego. Jest on jednym z najważniejszych rynków dla hiszpańskiej gospodarki. Schenker i Spain-TIR mogą już pochwalić się wieloletnią owocną współpracą na tym kierunku.

Proces integracji Spain-TIR i Schenkera oraz dalszy rozwój tej hiszpańskiej firmy zatrudniającej ponad 1500 pracowników nadzorowane będą przez członków kierownictwa obu spółek. Przed zespołem kierowniczym stoi bardzo ważne zadanie – integracja przedsiębiorstwa usługowego Spain-TIR i europejskiej oraz światowej sieci Schenkera przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Ponadto, zespół będzie dążył do tego, by klienci w Hiszpanii i Portugalii jak najszybciej mieli dostęp do całej oferowanej przez Schenkera oferty. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!