Nowa oferta części do układów hamulcowych od TRW

23 lutego 2016, 9:37

Firma TRW Aftermarket ogłosiła, że oferta firmy dedykowana pojazdom użytkowych (HCV – ang. heavy commercial vehicles), obecna na rynku pod nazwą TRW Proequip, zostanie poszerzona w 2016 roku o tarcze i zaciski hamulcowe.

„Odnotowujemy bardzo dobre i stabilne wyniki handlowe – m.in. w 2015 roku osiągnęliśmy 10 procentowy wzrost sprzedaży na kluczowych rynkach. To wspaniały rezultat, będący wypadkową właściwej strategii rozwoju produktu i oferty cyfrowej”, powiedział Dennis Christ, Channel Marketing Manager w dziale HCV TRW.

„Liczba ta jest naprawdę imponująca, biorąc pod uwagę dzisiejszy nasycony i rozbudowany rynek. Bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować naszym klientom cały pakiet produktów poświęconych samochodom użytkowym (HCV).

W ciągu najbliższych 12 miesięcy firma poszerzy ofertę o pneumatyczne systemy hamulcowe (Air Disc Brake System), obejmujące ponad 100 tarcz hamulcowych z homologacją ECER 90 oraz grupę regenerowanych zacisków pneumatycznych Air Brake. Będzie to doskonałym uzupełnieniem do obecnej na rynku od lat oferty klocków hamulcowych TRW Proequip.
123
“Dzięki inwestycjom w rozwój cyfrowy i wprowadzeniu udogodnień takich jak aplikacja wyszukująca części TRW, czy zintegrowany katalog on-line, nasi klienci mają teraz łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do naszych produktów niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, Tech Corner – nasz bezpłatny portal techniczny
on-line, pozwala nam dzielić się posiadaną bogatą wiedzą techniczną z naszymi klientami i tym samym pomagać im w rozwoju ich własnych działalności”.

„TRW jest częścią działu Aktywnych i Pasywnych Technologii Bezpieczeństwa ZF. Wsparcie to, jak również doświadczenie w dziedzinie części OE, uwaga przykładana do obsługi klienta i zaangażowanie w ciągły rozwój produktów są dowodem na to, że nasz biznes HCV ma wszelkie predyspozycje ku temu by umocnić naszą pozycję lidera rynku w całym segmencie samochodów osobowych i stać się jednym z największych dostawców części hamulcowych na rynku samochodów ciężarowych” – podsumowuje Christ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!