Nowi klienci FM Logistic w Polsce

26 lutego 2016, 13:53

Na poczatku 2016 roku, do grona klientów operatora dołączyły dwie nowe firmy : Eppendorf i Werner Kenkel.

Od blisko 20 lat FM Logistic buduje swoją pozycję jako eksperta na rynku usług logistycznych i zdobywa zaufanie kolejnych podmiotów. Firma także jako jeden z pierwszych operatorów wdrożyła zaawansowane usługi logistyczne dla wymagającego sektora health oraz klientów z sektora przemysłu. W tym roku do grona klientów FM Logistic dołączyły kolejne podmioty Eppendorf i Werner Kenkel.

Eppendorf to niemiecki producent sprzętu laboratoryjnego obecny w 25 krajach, gdzie prowadzi krajową i międzynarodową dystrybucję swoich produktów. Od 2016 roku za logistykę w Polsce odpowiada FM Logistic.

Werner Kenkel natomiast to wiodący polski producent tektury falistej i opakowań. Kontrakt obejmuje zarządzanie magazynowaniem, przeładunkiem i transportem, a całość obsługiwana jest przez FM Logistic.

Nowi klienci zawsze nas bardzo cieszą – mówi Paweł Janicki, Dyrektor ds. Handlowych w FM Logistic. Obsługa kolejnych projektów z sektora health jak i sektora przemysłu to potwierdzenie jakości i kompleksowości naszych usług, jak i spełaniania rosnących oczekiwań klientów. Wierzymy, że ta współpraca będzie się rozwijała z korzyścią dla obu stron – dodaje na koniec.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!