Najlepszy event ubiegłego roku

21 marca 2016, 14:55

Obchody jubileuszu Inter Cars SA, które odbyły się we wrześniu 2015 roku na Stadionie PGE Narodowym zostały uznane za najlepszy event firmowy ubiegłego roku. Za dokonania w dziedzinie marketingu korporacyjnego doceniono Radosława Grześkowiaka, Dyrektora Marketingu i Promocji Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. 

Untitled-2

MP Power Awards to konkurs poświęcony branży eventowej, poszukujący najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Jest uznawany za najważniejszy i najbardziej prestiżowy plebiscyt w branży. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od kilku lat przez redakcję MeetingPlanner.pl. W konkursie nagradzane są eventy, incentive travel, kongresy, realizacje multimedialne, cateringu, team buildingu i akcja CSR-owa. Doceniane są także hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne – z największym eventowym potencjałem. Zgodnie z hasłem MP Power Awards nagrody trafiają do tych z największą siłą przebicia w branży.

W tym roku do rywalizacji stanęło udział ponad 100 zgłoszonych projektów. Spośród nich wyłoniono trzy najlepsze w każdej kategorii. W tym roku jury oceniające projekty złożone było z przedstawicieli klientów – korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora – MeetingPlanner.pl.

Chociaż nominacje do wszystkich kategorii ogłoszono kilka tygodni wcześniej, to laureatów podano dopiero podczas finałowej gali, 18 marca br. w Teatrze Palladium w Warszawie.

Spółka Inter Cars Marketing Services opuściła galę aż z dwoma nagrodami. Kapituła konkursu doceniła organizację 25 – lecia Inter Cars na Stadionie PGE Narodowym i przyznała nagrodę spółce w kategorii Event/ Event firmowy. Imprezę zorganizowała spółka Inter Cars Marketing Services we współpracy z różnymi podwykonawcami.

Impreza odbyła się w dniach 18-20 września 2015. Jej głównym punktem był wielki koncert z udziałem polskich wykonawców jak również gwiazdy światowego formatu, zespołu Roxette. Aby podkreślić wagę wydarzenia, równolegle odbywały się dwie sztandarowe imprezy Inter Cars dobrze znane w branży motoryzacyjnej. Pierwsza z nich to 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które zorganizowano na Błoniach Stadionu PGE Narodowego. Druga to Gala Mistrzów Warsztatu, czyli impreza-nagroda organizowana z myślą o najwierniejszych i najlepszych klientach firmy.

– „W ubiegłym roku na Stadionie PGE Narodowym zorganizowaliśmy event, z którego my Polacy możemy być dumni. Była to największa impreza niekomercyjna w Europie, która zgromadziła 44 000 osób. Dlatego ta nagrodę dedykuję nam wszystkim. Specjalne podziękowania kieruję do całego swojego zespołu pracowników, oraz do podwykonawców, a szczególnie dla Mariusza Pazika właściciela firmy Ministry of Creativity oraz Jacka Brzozowskiego reżysera i realizatora imprezy, których ogromne zaangażowanie przyczyniło się do niewątpliwego sukcesu tego przedsięwzięcia. Podziękowania za doskonałą współpracę należą się również fantastycznej ekipie pracowników Stadionu PGE Narodowy, w tym szczególnie Pani Katarzynie Suskiej – Dyrektor ds. Sprzedaży oraz Pani Małgorzacie Olszewskiej – Dyrektor ds. Imprez Całostadionowych, a także grupie ponad 980 innych osób, które pomogły nam w przygotowaniu tego show. Oczywiście dziękuję również całej rzeszy naszych klientów i przybyłych gości, za skorzystanie z naszego zaproszenia i wspólną zabawę podczas tak ważnego dla nas święta.” – powiedział Radosław Grześkowiak, odbierając nagrodę.

W kategorii MP Power 12, która jest część konkursu MP Power Awards, wyróżniani są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. Doceniani są ludzie, których siła przebicia miała znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku. Podczas gali ogłoszono, że taką osobą w 2015 roku był właśnie Radosław Grześkowiak.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!