Solaris bliżej klienta

12 stycznia 2008, 0:00

W czwartek 10 stycznia 2008r. Solaris Bus & Coach otworzył w Sosnowcu pierwszy z trzech planowanych regionalnych magazynów części zamiennych. Kolejne już wkrótce pojawią się w Warszawie oraz Trójmieście.

Nowy rok zaczyna się od dobrej wiadomości dla klientów Solaris Bus & Coach, którzy mają swoje siedziby na południu Polski oraz w Czechach i na Słowacji. W Sosnowcu na terenie zajezdni Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. otwarty został magazyn części zamiennych.

Magazyn części zamiennych w Sosnowcu to łącznie 300 m2 na dwóch piętrach. Asortyment zgromadzony na półkach to wybór części zamiennych przede wszystkim do autobusów marki Solaris i Neoplan. Obsługą magazynu zajmują się pracownicy z wieloletnim stażem w branży motoryzacyjnej, co gwarantuje klientom profesjonalną obsługę zamówień. Magazyn Solaris Bus & Coach zaprasza wszystkich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 oraz 22:00 – 6:00. Dzięki zmianowemu trybowi pracy magazynu klienci mają dostęp do części zamiennych w najważniejszych dla przewoźników godzinach, tj. pomiędzy porannym a popołudniowym szczytem oraz w nocy podczas zjazdu większości autobusów z linii.

Zamówienia części zamiennych można składać za pośrednictwem sklepu internetowego www.magbus.pl , telefonicznie pod numerem (032) 263-32-82 oraz przesyłać faksem na numer (032) 263-32-82. Zamówienia przesyłane do centralnego magazynu części zamiennych Solaris Bus & Coach pod Poznaniem z regionu obsługiwanego przez magazyn regionalny w Sosnowcu są przekierowywane bezpośrednio do Sosnowca i jeśli dana część znajduje się na miejscu, klienci z aglomeracji śląskiej otrzymają ją jeszcze tego samego dnia.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!