Hestal – jakość tkwi w szczegółach

11 kwietnia 2016, 23:23

Na pierwszy rzut oka naczepy różnych producentów są do siebie podobne. Na funkcjonalność i jakość zabudowy naczep plandekowych największy wpływ mają komponenty, z których są wykonane.  

kulki

logo

Szeroka gama produktów HESTAL pozwala stworzyć zabudowę spełniającą indywidualne potrzeby użytkownika. Każdą kłonicę HESTAL VarioMaster można łatwo wypiąć z gniazda na ramie i swobodnie przesuwać na rolkach w szynie dachowej umożliwiając swobodny załadunek boczny. Wykorzystując kłonice VarioMaster możliwe jest także wykonanie bardziej skomplikowanych zabudów umożliwiających uniesienie dachu na czas załadunku i jazdę z podniesionym dachem dzięki rozsuwanym teleskopom. Na czas załadunku dach unoszony jest siłownikami HESTAL LiftMaster umieszczonymi w słupkach narożnych naczepy, pozwalając w pełni wykorzystać przestrzeń ładunkową oraz skrócić czas załadunku. Unoszenie odbywa się ręcznie przy użyciu dźwigni, bądź w automatycznie w wersji LiftMaster 855N. Kłonice VarioMaster wyposażone w dodatkowe listwy służą do zastosowania w naczepach typu „double deck” z dwoma poziomami ustawiania palet. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania kłonic VarioMaster potwierdzony jest certyfikatem Code XL zgodny z normą DIN-EN 12642 XL.

Linki systemu Gurtlift podczas załadunku naczepy podtrzymują pod dachem pasy, przez co znacznie skraca się czas mocowania ładunku
Linki systemu Gurtlift podczas załadunku naczepy podtrzymują pod dachem pasy, przez co znacznie skraca się czas mocowania ładunku

Dodatkowym usprawnieniem załadunku pojazdu jest zastosowanie systemu Gurtlift. Zestaw elastycznych linek, zamocowanych przesuwnie do szyny dachowej, podtrzymuje pasy do mocowania ładunku. Kierowca znacznie szybciej i łatwiej mocuje ładunek, nie musząc przekładać pasów nad wysokim ładunkiem.

Szeroki asortyment marki HESTAL obejmuje również kłonice burtowe SolidMaster, zamki burtowe, zawiasy, napinacze plandek i inne. Najwyższa jakość i komfort obsługi przy zachowaniu bezpieczeństwa cechują wszystkie produkty HESTAL.

VarioMaster – szeroka gama...
VarioMaster – szeroka gama…

Marka HESTAL jest częścią Grupy BPW, w skład której wchodzą również marki: ERMAX  – układy oświetlenia pojazdów, idem telematics – systemy telematyczne, HBN-Teknik – producent błotników ISTOFLEX® i GREENFLEX®.  Tak szeroka oferta poparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i zapleczem technicznym stawia BPW w pozycji Partnera Systemowego w relacjach z klientami.

bpw_partner_systemowy

Więcej na www.bpw.pl

Artykuł sponsorowany BPW

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!