Co pokazał Autos na targach w Poznaniu?

11 kwietnia 2016, 12:31

Targi Motor Show, Techniki Motoryzacyjnej i TTM Truck to wyjątkowe wydarzenia dla fanów motoryzacji i wszystkiego, co z nią związane. Firma Autos podczas czterech dni imprezy była obecna w hali nr 4 na „Wyspie Autos” otoczonej niebanalnymi ciągnikami siodłowymi. 

Na wyspie każdy mógł się napić kawy i poruszyć najbardziej nurtujące go tematy dotyczące m.in. oferty dystrybutora, potrzeb rynku i sytuacji w branży. Dodatkową aktywnością dystrybutora było wsparcie młodych adeptów szkół samochodowych i zawodowych mechaników.

Jako właściciel serwisów Autos Truck Service, firma zna wartość dobrze wykwalifikowanej kadry. Dlatego postanowiła objąć patronat nad konkursem dedykowanym zawodowcom. Jednak to nie było jedyne zaangażowanie. Jedna z konkurencji, z którą mieli za zadanie zmierzyć się uczestnicy była przygotowana przez specjalistów Autos i dotyczyła montażu głowicy sprężarki układu pneumatycznego. Z konkurencją poradzili sobie wszyscy, ale najważniejsze poza prawidłowym przebiegiem tej czynności było osiągnięcie jak najlepszego czasu. Tu szczególnie dużym zaangażowaniem i niezłomnością wykazali się młodzi mechanicy.

Sieć Autos ufundowała jako jedną z nagród dla laureatów – szkolenie. Warto zaznaczyć, że jest to nagroda nie tylko dla zwycięskiej drużyny, ale dla wszystkich uczniów ich szkoły zainteresowanych udziałem w szkoleniu i rozwijaniem swojej pasji.

Jako patron tego konkursu Autos przypominał wszystkim, że mechanik samochodowy to nie tylko branża osobowa, ale też ciężarowa, która niesie za sobą bardzo duży potencjał. Dobrze wykwalifikowany mechanik to również dobry materiał na sprzedawcę w takim miejscu jak np. filie Autos. Merytoryczna wiedza i praktyczna znajomość funkcjonowania danej części to wielki atut.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!