Wiadomości Galowe Inter Cars

18 kwietnia 2016, 14:02

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu.

Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:

Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są w całości konkursowi Gala Biesiadna 2016. Klienci znajdą w nich wyczerpujące wyjaśnienie zasad promocji, informacje na temat sposobu rejestracji w konkursie, sprawdzania swoich wyników oraz rankingu regionalnego.

– „W celu jak najlepszego przybliżenia zasad konkursu posłużyliśmy się przykładem pani Marioli – fikcyjnej klientki Inter Cars. Razem z nią nasi klienci mogą przejść wszystkie etapy promocji i przekonać się, że tak naprawdę nie jest to nic skomplikowanego.” –  przekazuje redakcja Wiadomości Inter Cars.

Gala Biesiadna to najważniejszy konkurs Inter Cars w ciągu roku. Jego zwieńczeniem będzie finałowa impreza, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dla laureatów wystąpią wówczas znane i lubiane kabarety: Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Odbędzie się też koncert gwiazd sceny disco.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!