Drabpol Liderem Polskiego Biznesu

2 marca 2008, 0:00

Już po raz siedemnasty w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XVII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu.
Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorców, którzy osiągają nie tylko najlepsze wyniki ekonomiczne, ale też propagują etykę i odpowiedzialność w biznesie.

W XVII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddały się 121 firmy zrzeszone w BCC. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne – uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki – ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom – szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową. Aby zachować równe szanse na uzyskanie Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przez firmy różnej wielkości oraz zagwarantować maksymalną porównywalność ocen firm, Nominacje i Złote Statuetki przyznawane są w dwóch kategoriach: małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych przedsiębiorstw.
Jury XVII edycji Konkursu Lider Polskiego Biznesu po dokonaniu analizy nadesłanych ankiet konkursowych wyłoniło grupę 37 firm do grona Nominowanych.
Z tego grona wybrano 15 laureatów Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu.

Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu uhonorowana została firma Drabpol oraz osobiście Prezes Paweł Drabczyński. Drabpol nagrodzony został za utrzymywanie znakomitych wskaźników finansowych, innowacyjność oferty oraz zdobywanie nowych rynków.

Tegorocznym laureatem Nagrody Specjalnej BCC został prof. Władysław Bartoszewski.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!