Karta paliwowa UTA od ręki

2 marca 2008, 0:00

UTA Polska rozpoczęła współpracę z firmą ubezpieczeniową Euler Hermes. Dzięki wspólnym działaniom procedury wydawania kart paliwowych UTA dla nowych klientów są dużo prostsze.

Dotychczas każda firma chcąca korzystać z kart UTA była zobligowana do uzyskania zabezpieczenia finansowego we własnym zakresie. Dzięki współpracy z partnerem ubezpieczeniowym, firmy ubiegające się o kartę UTA nie muszą samodzielnie starać się o zabezpieczenia finansowe. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza i upraszcza proces rozpoczęcia korzystania z kart.

Każdy wniosek jest rozpatrywany przez Euler Hermes indywidualnie. Decyzja jest uzależniona w dużym stopniu od dokumentów udostępnionych do wglądu. W przypadku braku zgody ze strony ubezpieczyciela, UTA Polska przygotowuje dla Klienta alternatywne sposoby zabezpieczenia.

Uproszczenie procedur w znacznym stopniu skróciło również czas rozpoczęcia korzystania z kart UTA. Klient otrzymuje kartę maksymalnie w ciągu 10 dni od momentu ustanowienia zabezpieczenia i podpisania umowy. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!