BPW PSP – kontrakty serwisowe dla naczep

, 30 maja 2016, 23:14

Firmy transportowe mają do dyspozycji szeroki wachlarz usług finansowych w postaci leasingu, wynajmu długoterminowego czy kontraktów serwisowych. Chętnie z nich korzystają z uwagi na precyzyjne planowanie kosztów w określonym czasie eksploatacji taboru. 

BPWaFinansowanie zakupu środków transportu nie wymaga jednorazowego wyłożenia dużej kwoty, na rzecz spłaty ratalnej. Zakładając określony czas eksploatacji ciężarówek, przewoźnicy coraz częściej nabywają pojazdy razem z kontraktami serwisowymi, dzięki którym koszty eksploatacji są stałe, z góry wiadome.

BPWWychodząc naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, BPW wprowadziło do oferty usługę „Partner Service Package”, czyli kontrakt serwisowy na naczepy.  Przystępując do kontraktu BPW PSP, użytkownik otrzymuje pewność, że przez określony w umowie okres naczepa będzie serwisowana przy użyciu oryginalnych części zamiennych przez wykwalifikowaną kadrę autoryzowanych serwisów BPW. Kontrakt BPW PSP jest bardzo elastyczny. Zawarcie kontraktu jest możliwe niezależnie od producenta naczepy, dla różnych typów zabudowy (plandekowe, chłodnie, wywrotki i inne). Umowa kontraktu BPW PSP jest „szyta na miarę” zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta, począwszy od ustalenia okresu trwania umowy – od 3 do 8 lat, przez zakres usług objętych kontraktem (np. okresowe badania techniczne czy pomoc przy awarii opony na drodze), po połączenie z innymi usługami jak np. telematyką idem telematics.

BPWax

 

Kontrakty serwisowe BPW PSP umożliwiają przejrzyste planowanie miesięcznych kosztów eksploatacji naczepy z gwarantowaną stałą ceną przez cały okres trwania umowy. W efekcie firmy transportowe zyskują spokój i komfort pracy, unikając ryzyka kumulacji kosztów obsługi, a także ryzyka nieprzewidzianych kosztów związanych z awariami na drogach.

Rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów, licząca 80 punktów w Polsce i niemal 1500 w całej Europie, gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Artykuł sponsorowany BPW

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!