Oryginalna piłka EURO 2016 czeka na Ciebie – konkurs Nissens

6 czerwca 2016, 23:55

Trzy piłki adidas EURO16 Beau Jeu Top, takie same jak te, które będą kopać piłkarze podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej, trafią do zwycięzców naszego konkursu. Nagrody ufundowała firma Nissens.

Aby mieć szansę na zdobycie nagród, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania:

nissens-on-page1. W kwietniu br. Nissens wdrożył do sprzedaży nową linię produktową – sprzęgła wentylatorów do samochodów ciężarowych. W sprzęgłach wentylatora przeniesienie momentu obrotowego pomiędzy dwoma obracającymi się elementami następuje za pośrednictwem oleju o dużej lepkości. W produktach Nissens jest to najwyższej jakości olej, zapewniający prawidłową charakterystykę pracy sprzęgła w pełnym zakresie pracy. Jakiego typu to olej?

2. Jedną z najważniejszych cech sprzęgła wentylatora jest jego prawidłowa charakterystyka pracy. Wymień przynajmniej trzy korzyści płynące z prawidłowej charakterystyki pracy sprzęgła wentylatora.

Untitled-23. Korzystając z ogólnodostępnego katalogu online www.nissens.com.pl/katalog proszę podać numer sprzęgła wentylatora Nissens dedykowanego do pojazdu DAF XF 105.460, z zastosowanym przełożeniem 1.06.

4. Wewnątrz sprzęgła wentylatora znajduje się zawór regulujący przepływ oleju w sprzęgle. Podaj dwa rozwiązania konstrukcyjne sterowania tym zaworem?

5. W pojazdach samochodowych stosowane są różne typy sprężarek klimatyzacji m.in. łopatkowe, ślimakowe, tłokowe –  o stałej wydajności, – tłokowe o zmiennej wydajności. Który typ sprężarek jest najczęściej stosowany w samochodach ciężarowych ?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: malgorzata.werkowska@truckfocus.pl

Nagrody to 3 x piłka nożna adidas EURO16 Beau Jeu Top Replica z atestem FIFA QUALITY.

574d93ff8a664zx

Otrzymają je 8., 18. i 28. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora.

Konkurs trwa od 7 do 14 czerwca 2016 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!