Nowy dodatek do gry American Truck Simulator – Arizona już dostępna!

13 czerwca 2016, 9:47

Dzisiaj zadebiutuje nowy dodatek do kultowego American Truck Simulator. Wszyscy, którzy lubią wcielać się w rolę kierowców legendarnych amerykańskich ciężarówek, tym razem mają okazję podziwiać scenerię jednego z najpiękniejszych, a zarazem najstarszych Parków Narodowych Ameryki Północnej. Wydawnictwo Techland zaprasza w podróż po malowniczych krajobrazach stanu Arizona.

Od dzisiaj oficjalnie dostępne jest uaktualnienie 1.3 do American Truck Simulator, które umożliwia poszerzenie świata gry o stan Arizona. W bezpłatnym dodatku pojawią się kolejne miejsca, zabytki i cuda przyrody Stanów Zjednoczonych. Naszą recenzję pełnej wersji gry można znaleźć pod tym linkiem.

Na graczy czeka przejażdżka po największych autostradach stanu Arizona, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie rezerwatów indiańskich oraz Wielkiego Kanionu Kolorado – najgłębszego i najdłuższego kanionu na świecie. Gracz ma okazję odwiedzić 15 miast tego regionu, w tym Phoenix czy Flagstaff i Tucson. Do dyspozycji został też oddany fragment słynnej Route 66. Nie zabraknie też unikalnych mostów na rzece Colorado oraz wspaniałych widoków i słynnych zabytków, z których słynie ten stan.

Specjalnie na premierę został przygotowany nowy materiał filmowy. Zobacz jak prezentuje się Arizona w oficjalnym zwiastunie rozszerzenia:

Rozszerzenie przygotowane przez studio SCS Software wzbogaci American Truck Simulator o nowe tereny, które zostały odwzorowane równie precyzyjnie i klimatycznie co znane już graczom z podstawowej wersji gry krajobrazy stanów Kalifornia i Nevada.

Na gracza czekają nowe rozwiązania drogowe w postaci złożonych, wielopoziomowych skrzyżowań oraz estakad. Drogi mają charakter lokalny (np. trasy w hrabstwie) lub stanowy, czy nawet międzystanowy, przez co skrzyżowania oddają charakter przypisany dla danej kategorii. Pojawiły się też nowe oznaczenia drogowe, zarówno poziome jak i pionowe, które sprawiają że rozgrywka jest jeszcze bardziej płynna, a całość zyskuje na wrażeniu realizmu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!