Lipcowy weekend z Master Truck

17 czerwca 2016, 13:06

Najpiękniejsze tuningowane ciężarówki Europy, klasyczne oldtimery, pokazy powietrzne czy konkursy z nagrodami to tylko część atrakcji przewidzianych na Master Truck. Na towarzyszących imprezie targach branżowych nie zabraknie stoisk wystawców. KH-KIPPER już zapowiada swój udział.

W ubiegłym roku KH-KIPPER świętował swoje 18-lecie. Za oryginalną aranżację stoiska utrzymaną w stylu polskiej plaży firma otrzymała także nagrodę w kategorii „Najlepsze stoisko”. Również i tego lata na zwiedzających czekają ciekawe ciężarowe zabudowy tego producenta.


Zlot Tuningowanych Ciężarówek odbędzie się w dniach 22-24 lipca 2016 w Polskiej Nowej Wsi k. Opola. Organizatorzy spodziewają się ponad 100 000 osób publiczności oraz około 400 tuningowanych ciężarówek. Weekendowa impreza gromadzi gości nie tylko z Polski, lecz również z innych krajów europejskich, między innymi ze Szwecji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Finlandii i Szwajcarii. Wśród sponsorów i wystawców znajduje się około 100 firm związanych z branżą motoryzacyjną, transportową, budowlaną i lotniczą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!