Program Master Mechanik w nowej jakości

20 czerwca 2016, 23:43

Inter Cars rusza z nową formułą konkursu Master Mechanik, który teraz staje się programem Master Mechanik. Zmiana, oprócz nazwy, dotyczy również założeń, celów oraz sposobu realizacji.

Nowy Master Mechanik zakłada zmianę założeń dotyczących formuły i podejścia. Teraz będzie się ono opierać na połączeniu konkursu wiedzy i umiejętności z możliwością ich rozwoju już w czasie trwania rywalizacji.

W ramach programu Master Mechanik właściciel warsztatu uzyska diagnozę wiedzy i kompetencji swoich pracowników. Będzie też na bieżąco informowany o ich postępach. Mechanicy natomiast dostaną szansę na to, by rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę techniczną.

Innowacyjność tej wersji Master Mechanika polega na nowym sposobie realizacji programu. Będzie się ona odbywać w formie grywalizacji – programu online, wykorzystującego mechanizmy gier przygodowych. Uczestników czeka wirtualna podróż legendarną, amerykańską Route 66. W trakcie jej trwania zmierzą się z licznymi wyzwaniami i testami. Uzyskają również dostęp do wiedzy i szansę na podniesienie swoich kompetencji.

Zwieńczeniem będzie możliwość walki o prestiżowy tytuł Master Mechanika podczas finału, który odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Tam, oprócz wiedzy technicznej, próbie zostaną poddane umiejętności uczestników w zakresie diagnostyki i realizacji napraw. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas Gali Biesiadnej, planowanej na 7-9 października w Karpaczu.

Dlaczego warto wziąć udział w programie Master Mechanik?

Właściciel warsztatu dowie się:

  • jakich ma ludzi i jak rozwijać swój warsztat, zwiększając ich kompetencje,
  • jak zmniejszyć liczbę reklamacji,
  • jak poszerzać zakres usług  i dzięki temu pozyskać nowych klientów,
  • jak budować przewagę rynkową swojego warsztatu,

a także uzyska możliwość uzupełnienia braków wiedzy swoich mechaników poprzez precyzyjnie dobrane szkolenia.

W sytuacji, gdyby okazało się, że pracownik, który uzyska prestiżowy tytuł Master Mechanika, odejdzie z warsztatu, w którym pracuje, Dział Szkoleń Inter Cars gratis wyszkoli z takiego samego zakresu jego następcę.

Inter Cars planuje również specjalną edycję dla uczniów szkół, z którymi współpracuje w ramach programu Młode Kadry.

Twórcy Master Mechanika zakładają, że warsztat, biorąc udział w programie, dzięki poszerzeniu wiedzy i umiejętności mechaników podniesie jakość świadczonych usług, zwiększy ich zakres i będzie się w dalszym ciągu rozwijał. Powinno to zaowocować większą konkurencyjnością warsztatu, zmniejszeniem liczby ewentualnych reklamacji oraz pozyskaniem większej liczby klientów.

Aby dołączyć do programu  Master Mechanik, należy zarejestrować swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!