Veolia Environmental Services wybiera Volvo

, 7 maja 2008, 0:00

Veolia to międzynarodowy koncern zajmujący się gospodarką odpadami, który zaprosił Volvo Trucks do grupy preferowanych dostawców śmieciarek do europejskich oddziałów firmy. Obydwie firmy podpisały ramową umowę o współpracy.

Podpisanie aktualnej umowy poprzedzone było dwuletnią współpracą, w ramach której Volvo Trucks dostarczało śmieciarki i usługi towarzyszące do Veolia Environmental Services, głównie w Wielkiej Brytanii, ale także we Francji, Niemczech, Danii i Norwegii.

– Nasze doświadczenia dotyczące pojazdów i organizacji serwisowej Volvo są bardzo pozytywne – mówi Jérôme Lecardonnel z Veolia Environmental Services. – To najważniejszy powód, dla którego wzmacniamy nasze relacje. Rok 2008 jest w Veolia Environnement poświęcony bezpieczeństwu, które jest wspólną wartością Veolia i Volvo.
– Co więcej, wspólne są również inne nasze wartości, a zwłaszcza ochrona środowiska. Na przykład, z dużym zainteresowaniem śledzimy rozwój pojazdów hybrydowych Volvo – mówi Patrice Germe, przedstawiciel Veolia Environmental Services.

Veolia Environnement jest międzynarodowym koncernem, którego główna siedziba znajduje się we Francji. Oprócz gospodarki odpadami, koncern działa również w obszarze gospodarki wodnej oraz oferuje usługi w sektorach energetycznym i transportowym.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!