Nowy dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska

28 czerwca 2016, 9:37

Stanowisko dyrektora zarządzającego firmy DAF Trucks Polska obejmie Maciej Taniewski, który związany jest z firmą DAF od 10 lat. Od 2006 roku do chwili objęcia obecnej funkcji pracuje na stanowisku National Sales Managera w DAF Trucks Polska.

Wcześniej Maciej Taniewski był pracownikiem Daimler Chrysler Polska i Volvo Trucks Polska. Maciej uzyskał tytuł magistra inżyniera transportu na Politechnice Warszawskiej. Skończył również podyplomowe studia Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej.
Prezes_2_09
Obecny dyrektor zarządzający, Renaud Dehillotte, otrzymał awans na stanowisko European Sales Director. Będzie odpowiadał za działania w zakresie marketingu i sprzedaży w Austrii i Szwajcarii, Hiszpanii i Portugalii, we Włoszech, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, w Rosji, Polsce, Belgii i Turcji. Renaud został zatrudniony w DAF w 2003 r. na stanowisku kontrolera finansowego w DAF Trucks we Francji, a następnie awansował na stanowisko kontrolera DAF Trucks w Wielkiej Brytanii. W 2012 r. został dyrektorem zarządzającym DAF Trucks w Polsce. Na nowym stanowisku Renaud będzie podlegał Richardowi Zinkowi, członkowi zarządu odpowiedzialnemu za marketing i sprzedaż. Renaud otrzymał licencjat z zarządzania i stopień magistra administracji (MBA) na Uniwersytecie w Bordeaux.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!