Gala Biesiadna na półmetku

4 lipca 2016, 14:37

Przed klientami Inter Cars jeszcze ponad dwa miesiące konkursu Gala Biesiadna. To dobry moment, żeby zebrać swoje siły i „przepuścić atak” na wyższe miejsce w rankingu. Do wygranej w konkursie Inter Cars, Gala Biesiadna 2016, przybliża kupowanie produktów marek, będących partnerami promocji.

Gala Biesiadna 2016 to konkurs organizowany przez Inter Cars we współpracy z markami wiodącymi na rynku motoryzacyjnym. Partnerzy strategiczni to firmy: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Wśród partnerów promocji są natomiast: ATE, Comma, Contitech, Febi Bilstein, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Ferodo, Glyco), Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville) i Valeo.

Ważną informacją dla klientów Inter Cars – uczestników konkursu jest fakt, że kupowanie towarów tych marek zbliża do zwycięstwa. Wówczas na konto uczestników wpadają bowiem dodatkowe wartości doliczane do miesięcznych zakupów klienta, tzw. Extra złotówki.

W tym przypadku rozliczania Extra złotówek partnerzy konkursu dzielą się na 3 grupy. W grupie 35% są partnerzy strategiczni, tj.: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Jeśli klient kupi towar którejś z tych firm, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%. Wydając np. 10 000 zł, otrzyma więc dodatkowo 3500 zł.

W grupie 30% sklasyfikowani są: ATE, Comma, Contitech, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Ferodo i Glyco) oraz Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville). Zakup ich produktów na kwotę (przykładowo) 10 000 zł to gwarancja doliczenia Extra złotówek o wartości 3000 zł.

W grupie 20% są natomiast Febi Bilstein i Valeo. Wydając na ich towary 10 000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2000 zł.

Extra złotówki zwiększają szanse na zajęcie wyższego miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie, w punktacji generalnej. Każda przybliża więc do zdobycia nagród. Główną nagrodą w konkursie jest udział w finałowej gali, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Wśród zaplanowanych atrakcji są wieczór kabaretowy z udziałem Paranienormalnych i Kabaretu pod Wyrwigroszem oraz koncert muzyki disco, podczas którego wystąpią zespoły Boys, Weekend i After Party. Na tych, którzy osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych rankingach, czekają również nagrody pieniężne w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. Zwycięzcy otrzymają po 10 000 zł, natomiast uczestnicy, którzy zajmą miejsca 2-5, dostaną odpowiednio po 8000 zł, 6000 zł, 4000 zł i 2000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!