Konkurs Scania Top Team Young 2016 rozstrzygnięty!

6 lipca 2016, 9:25

Drużyna reprezentująca autoryzowanego dilera Scania, firmę Scan-Partner, okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce w finale konkursu Top Team Young 2016. Konkurs jest skierowany do mechaników i doradców serwisowych pracujących w serwisach Scania w Polsce.

W tegorocznym finale Top Team Young udział wzięło sześć drużyn, które najlepiej rozwiązały testy eliminacyjne. Konkurs finałowy składał się z pięciu zadań, w których uczestnicy musieli wykazać się nie tylko szeroką wiedzą teoretyczną na temat produktów i procedur wewnętrznych Scania, ale także rozwiązać zadania praktyczne. Dotyczyły one m.in. przywrócenia działania niektórych funkcji zawieszenia pneumatycznego ciągnika siodłowego Scania R410, rozwiązania problemu z uruchomieniem silnika autobusu Scania Touring HD oraz przeprowadzenia czynności przeglądowych silnika Scania DI12 w wersji morskiej. Finał Top Team Young 2016 odbył się w siedzibie Scania Polska w Starej Wsi.
Top_Team_Young_3
Najlepsi w Polsce
Oprócz zespołu Scan-Partner, miejsca na podium zajęły również drużyny: Banda Janka, reprezentująca firmę Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowanego dilera Scania (2. miejsce) oraz BB Team, czyli zespół Scania Polska oddział Kraków, warsztat w Bielsko-Białej (3. miejsce).

Pozostałe drużyny biorące udział w finale to: Szczecin (Scania Polska oddział Szczecin), Krakowiacy i Górale (Scania Polska oddział Kraków, warsztaty w Krakowie oraz Kielcach), a także Steel Diamonds (Scania Polska oddział Gliwice).
Top_Team_Young_2
– Naszym celem jest zachęcenie młodych pracowników naszych serwisów do ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy i kompetencji oraz współpracy w zespole. Dlatego przy każdej edycji konkursów Top Team i Top Team Young staramy się przygotować trudniejsze i bardziej wymagające zadania. Wyniki tegorocznej edycji utwierdzają nas w przekonaniu, że tego typu inicjatywy przynoszą znakomite rezultaty, a pojazdy naszych klientów trafiają w najlepsze ręce – komentuje Piotr Piskorek, Kierownik Scania Academy Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!