Pora sprawdzić wyniki Gali Biesiadnej 2016

11 lipca 2016, 10:00

Zakończył się kolejny okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Uczestnicy promocji, organizowanej przez Inter Cars, mogą sprawdzić swoje wyniki za pośrednictwem strony internetowej akcji.

Czwarty okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016, prowadzonego przez Inter Cars, dobiegł końca 9 lipca. To oznacza, że na stronie www.myintercars.com można już sprawdzić aktualne wyniki. Znajdują się one w zakładce „Moje wyniki”, dostępnej dla każdego uczestnika po zalogowaniu się. Publikowane są tam informacje na temat minimalnego progu zakupowego w produktach serwisowych (zarówno wartości całkowitej, jak i w rozbiciu na miesięczne cykle), a także tego, w jakim stopniu udało się go zrealizować. W tym miejscu osoby, biorące udział w konkursie, mogą również sprawdzić, które miejsce zajęły w danej kategorii asortymentowej i ile punktów w związku z tym otrzymają.

Obecnie, do 9 sierpnia, trwa przedostatni okres rozliczeniowy rywalizacji. To oznacza, że wkroczyła ona już w decydującą fazę. By zapewnić sobie wysokie miejsce w klasyfikacji końcowej i zdobycie nagrody, m.in. w postaci udziału w finałowej gali w Hotelu Gołębiewski, warto więc zwiększyć zaangażowanie.

Okres między 10 lipca a 9 sierpnia to także czas brany pod uwagę w ramach Loterii Mistrzów Warsztatu. Wszyscy klienci Inter Cars, którzy w tym terminie przeznaczą na zakupy towarów z oferty promocyjnej co najmniej 10 000 zł, wezmą udział w pierwszym jej losowaniu. Zaplanowano je na 22 sierpnia. Do wygrania jest doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 10 000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!