Zakaz trąbienia na tegorocznym Master Trucku

21 lipca 2016, 10:08

Organizator show informuje, że w tym roku podjęto decyzję o zakazie trąbienia podczas zlotu. Kierowcy wystawionych ciężarówek, na ogół przyciągali uczestników zlotu rykiem klaksonów, jednak w tym roku będą musieli zrezygnować. Wolę organizatora trzeba uszanować, zatem i my przyłączamy się do apelu o nietrąbienie. 

W oświadczeniu organizatora można przeczytać “Kierowcy, pamiętajcie! Wszyscy przyjeżdżamy na Zlot, żeby się dobrze bawić i podziwiać piękne auta. Mamy nadzieję na miło spędzony czas, spotkania i rozmowy ze znajomymi – w tym wymianę zachwytów nad Waszymi pojazdami. Miłośnicy motoryzacji pewnie chętnie posłuchaliby warkotu silników, inni pobawili się podczas licznych koncertów organizowanych podczas Zlotu. Wielu z naszych gości – co nas bardzo cieszy, bo uwielbiamy zwierzęta – przychodzi do nas ze swoimi pupilami, a psy mają bardzo wrażliwy słuch. Poza tym Zlot nie odbywa się na pustkowiu – w jego sąsiedztwie mieszkają ludzie. Jesteśmy przez ten jeden weekend w roku w pewien sposób ich gośćmi – oni szanują nas i nasze pasje i my mamy obowiązek odwdzięczyć im się tym samym.

Na końcu jesteśmy my, czyli obsługa Zlotu. Trąbiąc skutecznie utrudniacie nam pracę, a my przecież jesteśmy tutaj dla Was.

Przypominamy zatem o zakazie trąbienia i używania jakichkolwiek sygnałów dźwiękowych i alarmowych! Zgłaszając się na Zlot, akceptujecie regulamin obowiązujący na imprezie, a zatem zobowiązujecie się do jego przestrzegania. Nastawcie się na to, że będziemy bezwzględnie egzekwować respektowanie tego zakazu. Każda osoba łamiąc go musi się liczyć z konsekwencjami, to jest otrzymaniem mandatu karnego wystawionego przez Policję.

Dlatego nie psujmy sobie nawzajem zabawy i nie róbmy sobie na złość. Naprawdę można się świetnie i – przede wszystkim – kulturalnie bawić bez klaksonów i trąbek. Pokażmy wszyscy, że to potrafimy!

Podpisujemy się zatem pod prośbą organizatora i zachęcamy do przestrzegania zakazu trąbienia w trakcie wydarzenia. Do zobaczenia na zlocie, który będziemy relacjonować dla Was online.

IMG_2558

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!