Mobile 2008 dla DHL

16 czerwca 2008, 0:00

Firma DHL Express (Poland) po raz drugi została laureatem nagrody głównej Mobile 2008 w kategorii „Wielkość przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2007 roku – usługi kurierskie” oraz otrzymała wyróżnienie w kategorii „Wielkość przychodów ze sprzedaży podstawowej TSL w 2007 roku”. Organizatorem przedsięwzięcia był dziennik „Rzeczpospolita”.

Nagrody i wyróżnienia Mobile 2008 zostały przyznane na podstawie „Rankingu największych w Polsce firm branży Transport Spedycja Logistyka”, który w tym roku objął 103 firmy. Przygotował go zespół pod przewodnictwem prof. dr hab. Haliny Brdulak, z Zakładu Transportu Międzynarodowego i Logistyki Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. DHL Express zajął pierwsze miejscu w rankingu firm TSL według zysku brutto w 2007 oraz zestawieniu firm, które zadeklarowały usługi kurierskie jako główne źródło przychodów. W Rankingu firm TSL według wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2007 roku DHL Express (Poland) uplasował się na trzeciej pozycji.

„Już po raz drugi zostaliśmy uhonorowani nagrodą i wyróżnieniem Mobile. Znaleźliśmy się w gronie najprężniejszych firm w branży. To wspólny sukces, pracowników i menedżerów DHL Express, który zawdzięczamy naszym klientom” powiedział Tomasz Buraś, Prezes Zarządu DHL Express (Poland). „Jesteśmy dumni z tego, że nasze dotychczasowe działania zostały nagrodzone. Kierunki rozwoju DHL Express w ciągu najbliższych lat wyznacza strategia First Choice – Firmy Pierwszego Wyboru dla pracowników i klientów. Jej celem, a tym samym każdego z nas, jest utrzymanie pozycji największej i najlepiej obsługującej klientów firmy expressowej. Nagroda MOBILE 2008 będzie dla nas dodatkową motywacją do dalszej pracy”.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!