Regenerowane kompresory klimatyzacji w Inter Cars

20 czerwca 2008, 0:00

W ofercie Inter Cars w kategorii części zamiennych do napraw i serwisu układów klimatyzacji pojawiły się regenerowane kompresory klimatyzacji producenta Airstal. Oferta kompresorów klimatyzacji to 875 referencji, które znajdują zastosowanie w ponad 5000 samochodach osobowych, ciężarowych oraz specjalistycznych, co daje pokrycie ponad 90% zapotrzebowanie rynku na te produkty.

Firma Airstal, należy do stowarzyszenia APRA (Automotive Parts Remanufacturers Assosiation) i jest specjalistą w branży regeneracji kompresorów klimatyzacji.

Proces regeneracji odbywa się zgodnie z normami producentów kompresorów. Do naprawy zostają stosowane wysokiej jakości podzespoły, a po zakończonym procesie każda jednostka poddawana jest testom na sprawność, wydajność i szczelność (za pomocą helu) na specjalnych testerach (Inficon, Thermolab).

Do każdego kompresora dołączony jest wydrukowany raport z tych testerów, przedstawiający rzeczywiste parametry danej jednostki. Dzięki surowym wymogom i ciągłej kontroli jakości parametry techniczne stają na poziomie fabrycznie nowych produktów, a klient dostaje 12 miesięczną gwarancję jakości na zakupiony towar.

Przy zakupie istnieje możliwość zostawienia w rozliczeniu starego kompresora.

Szczegóły oferty znajdują się w drukowanym katalogu, dostępnym w sieci sprzedaży Inter Cars. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!