Nieoceniony przy przeładunku kontenerów

19 sierpnia 2016, 10:36

Pojazd z żurawiem zamontowanym na ciągniku siodłowym, będący efektem współpracy firm SCANIA, HMF i KH-KIPPER, to unikatowy projekt skonfigurowany specjalnie pod potrzeby firmy ZTE – największego operatora logistycznego w Polsce.

DSC_0104
Pojazd będzie wykorzystywany głównie przy przeładunku i transporcie różnego typu konstrukcji stalowych, maszyn przemysłowych, elementów elektrowni wiatrowych oraz kontenerów o ciężarze do 12 ton pojedynczego elementu.
IMG_3623
Żuraw HMF 6020-OK4 wyróżnia się jednym z największych udźwigów na rynku na tego typu podwoziu. Na wysokości 12,3 m żuraw jest w stanie podnieść aż 4 460 kg! Dzięki systemowi stateczności EVS, nawet przy nie do końca wysuniętych nogach podporowych, żuraw zapewnia stateczność pojazdu i maksymalny udźwig. Umiejscowienie zbiornika oleju w tylnej części pojazdu zapewnia niski środek ciężkości oraz odciążenie przedniego zawieszenia. Starannie przygotowany przez KH-KIPPER projekt, oprócz montażu tak wielkiego żurawia, uwzględniał m. in. wykonanie ramy pośredniej, hydrauliczną i elektryczną instalację, montaż siodła oraz podłączenie dodatkowego osprzętu.
IMG_3567
ZTE to spółka specjalizująca się w przewozie ładunków ponadgabarytowych, ciężkich oraz specjalnych działająca na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii, Ukrainy, krajów bałkańskich i Turcji. Firma jest największym w Polsce operatorem logistycznym ładunków specjalnych i ponadgabarytowych pod względem ilości własnego taboru.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!