35 tysięcy części do pojazdów ciężarowych w gamie producenta

19 sierpnia 2016, 12:50

W gamie produktowej marki DT Spare Parts znajduje się już ponad 35 tysięcy części zamiennych przeznaczonych do pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów i pojazdów użytkowych.Untitled-3

Gama produktowa DT jest podzielona na cztery dywizje z 16 głównymi grupami produktów i ponad 260 podgrupami. Części pokrywają zapotrzebowanie rynku od zabytkowych po najnowsze pojazdy. Kompletna oferta przekłada się na ponad milion zastosowań.

Każdego miesiąca przybywa około 100 nowych albo ulepszonych produktów, w tym praktycznych zestawów naprawczych, które zawierają wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy pod jednym numerem zestawu części.

Wzrost firmy jest powodem, dla którego DT wprowadzi nowy sposób pakowania oraz ulepszony wzór opakowań (tzw. Blue Box). Zmiany dają pewność, że produktów DT Spare Parts nie można pomylić z innymi. Opakowania nadają się do całkowitego ponownego przetworzenia. Nowe opakowania zaczynają być stopniowo wprowadzane już teraz. Niezmienne pozostanie logo, etykieta, pieczęć jakości oraz zapewnienie o 24-miesięcznej gwarancji.

Produkty oferowane pod marką DT Spare Parts są wytwarzane w 100% przez firmę Diesel Technic. Są one dystrybuowane w 150 krajach całego świata, gdzie partnerzy firmy zapewniają obsługę sprzedażową i gwarancyjną. Informacje produktowe na temat części DT są rozsyłane regularnie poprzez newsletter “Parts info”, na który można zapisać się pod adresem: http://newsletter.dt-spareparts.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!