Diamenty dla Schenker

27 czerwca 2008, 0:00

21 czerwca 2008 podczas Letniej Wielkiej Gali BCC, która odbyła się w Warszawie, miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w ramach konkursu Lider Polskiego Biznesu. DB Schenker już po raz siódmy otrzymał Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. W imieniu firmy, nagrodę z rąk Minister Danuty Hubner, odebrał Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

Diamenty 2008 wręczono firmom, które po otrzymaniu Złotej Statuetki Lidera, utrzymały, bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. O wyborze zwycięzców zadecydowały: wysokość obrotów, zyskowność, poziom kredytów, należności i zobowiązań, a także poziom zatrudnienia w firmie.

„W 2007 r. przewieźliśmy ponad 9 mln przesyłek, co oznacza dwucyfrową dynamikę w stosunku do poprzedniego roku. Odnotowaliśmy intensywny wzrost w relacjach z rynkiem hiszpańskim, niemieckim, ukraińskim, rumuńskim i skandynawskim. W przewozach oceanicznych i lotniczych umożliwiamy globalne połączenia, praktycznie ze wszystkimi krajami.“ – mówi Janusz Górski.

Polski oddział DB Schenker jest międzynarodowym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych, liderem na polskim rynku TSL. Dysponuje połączoną informatycznie siecią 17 terminali i centrów logistycznych oraz ponad 300 regularnych krajowych i ponad 40 międzynarodowych połączeń samochodowych. DB Schenker oferuje klientom kompleksową obsługę logistyczną w skali krajowej i globalnej, drogą lądową, lotniczą i oceaniczną, także logistykę magazynową.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!