Wyniki Young Best Driver of the Year 2016

5 września 2016, 16:00

W ostatnią sobotę sierpnia odbyło się najbardziej widowiskowe wydarzenie w branży transportowej – finał konkursu Young Best Driver of the Year 2016.

7 (Kopiowanie)27 finalistów wyłonionych w trakcie kwalifikacji, kierowców zawodowych, którzy nie ukończyli 26 roku życia po raz pierwszy rywalizowało ze sobą w jeździe zestawem z naczepą na czas.

4 (Kopiowanie)

Nad całym wydarzeniem czuwało dwóch gości specjalnych – Mariusz Pudzianowski i Maciej Wisławski. Ogromne emocje wzbudziła właśnie konkurencja sędziowana przez duet pięciokrotnego Mistrza Świata Strongmanów oraz najbardziej utytułowanego pilota rajdowego w Polsce „Przeciąganie ciągnika siodłowego w podwójnej obsadzie”, którą wygrała załoga zawodowych driverów Patryk Śloźnik (25l) i Mateusz Janiak (26l).

1 (Kopiowanie)

Na wszystkich kierowców czekały ciekawe zajęcia z najlepszymi polskimi specjalistami w takich dziedzinach jak bezpieczne mocowanie ładunku, ratownictwo medyczne, fizyka ruchu pojazdów czy czas pracy i odpowiedzialność cywilna kierowców.

Najważniejsze widowisko sobotniego wydarzenia to próba sprawnościowa, z którą zmierzyli się wszyscy finaliści. Przygotowaną przez organizatorów trasę najlepiej przejechał Mateusz Grzeszczak, który to zdobył tytuł Young Best Driver 2016.

2 (Kopiowanie)

Można śmiało stwierdzić, że zdobywca tytułu to kierowca z krwi i kości. Jak sam przyznaje już jako mały chłopiec marzył o prowadzeniu ciężarówki, zaś kierowcą jest nie dlatego, że musi, tylko kocha ten zawód podchodząc do niego z pasją.

3 (Kopiowanie)

Young Best Driverowi 2016 życzymy szerokości i przyczepności, zaś wszystkich chętnych, młodych zawodowców zapraszamy do zgłaszania się do kolejnej edycji, która odbędzie się już za rok.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!