SMS Sender dla przewoźników

13 lipca 2008, 0:00

Firma Data System dostarczająca rozwiązania informatyczne dla transportu oferuje bezinwestycyjny system komunikowania się firmy transportu drogowego ze swoimi kierowcami – SMS Sender. Umożliwia on wysyłanie i odbieranie dowolnej liczby
SMS-ów przy pomocy standardowego programu pocztowego (np. MS Outlook, MS Outlook Express, itp.). Aby wysłać SMS-a do kierowcy np. pod numer 601123456 wystarczy wysłać emaila pod adres: 601123456@smssender.pl o treści takiej jaka ma znaleźć się w wysyłanym sms”ie.

Dyspozytor używający program SMS Sender otwiera na ekranie okienko „wiadomość”, wpisuje np. numer zlecenia do danego kierowcy, a w polu „do”, zamiast adresu mailowego, wpisuje przed „małpą” numer telefonu komórkowego, a po „małpie” smssender.pl. Taki adres mailowy można wpisać w skrzynce w „kontaktach”. Kierowca dostaje więc maila w formie SMSa. Odpowiada na niego SMSem, który do dyspozytora trafia z powrotem jako mail. Dyspozytor ma możliwość hurtowego informowania kierowców za pomocą wysyłania wiadomości do określonej grupy pracowników.

W dobie kłopotów finansowych wielu firm transportowych, ważna jest informacja, że rozpoczęcie korzystania z tej usługi nie wymaga ze strony przewoźnika żadnych inwestycji. Płaci się w zależności od liczby wysłanych wiadomości tekstowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!