Akcja MANN-FILTER dla samochodów ciężarowych

19 lipca 2008, 0:00

Firma MANN+HUMMEL z dniem 1 sierpnia 2008r. rozpoczyna akcję specjalną na filtry marki MANN-FILTER do samochodów ciężarowych. Asortyment filtrów objętych akcją znajduje się w załączniku.

Za każde 500 złotych netto wydanych na zakup filtrów z listy (wartość na jeden zakup lub kumulowany) każdy klient otrzyma klucz LS 11 ułatwiający montaż i demontaż filtrów lub tablicę reklamowa z logiem MANN-FILTER.

Akcja będzie trwała do końca września br. Zakupów można dokonywać u autoryzowanych partnerów firmy MANN+HUMMEL: Auto-Land, AD Polska, Auto Czesci Bronowski, Fota SA, Hart i Inter-Team na terenie całej Polski, którzy również dysponują pełną informacja nt. akcji.

Jednocześnie najaktywniejszym partnerom rozdanych będzie 15 miejsc na wycieczkę do Niemiec i Francji, według następujących zasad:
7 biletów dla partnera, który dokona największych zakupów MANN-FILTER dla samochodów ciężarowych w okresie trwania akcji ;
5 biletów dla partnera, który zanotuje największy procentowy przyrost w asortymencie objętym akcją;

3 bilety dla partnera, u którego wystąpi drugi co do wielkości największy przyrost procentowy w asortymencie objętym akcją specjalną.

Program wyjazdu obejmuje wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie zakładów Mercedesa w Wőrth, gdzie dziennie montowanych jest 450 samochodów ciężarowych, ponadto zwiedzanie Strassburga oraz wizytę w Europarlamencie.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!