Relacja z Master Truck 2008

28 lipca 2008, 0:00

W dniach 19 i 20 lipca br. w Opolu odbył się wielki zlot tuningowanych ciężarówek – Master Truck 2008. Licznie zgromadzona publiczność podziwiała nietypowe auta, a także miała okazję zapoznać się z ofertą wystawców, którzy na imprezie prezentowali swoje firmy na stoiskach.

Na Master Truck 2008 pojawiło się ponad 140 ztuningowanych ciężarówek. Na kabinach i na naczepach publiczność podziwiała piękne aerografy. Dominowały motywy filmowe oraz motyw słynnej amerykańskiej autostrady Route 66. 
   

Wśród zgromadzonych pojazdów niektóre były prawdziwymi perełkami. Na publiczności duże wrażenie zrobiła m.in. „gruszka” przemalowana na osę. 

        

Jednak tuning ciężarówek to nie tylko piękne rysunki. Wiele spośród zgromadzonych na zlocie ciężarówek wyposażone było w profesjonalny sprzęt car audio, efektowne chromowane układy wydechowe i dodatkowe oświetlenie, które zwraca na siebie uwagę zwłaszcza w nocy. 
           

Dużą atrakcją zlotu były dwie ciężarówki Scanii. Firma Svempas, specjalizująca się w przeróbkach ciężarówek, w tym roku zaprezentowała dwa wyjątkowe projekty. Scanie Longline Blue Griffin z przedłużoną kabiną w której znalazł się 42calowy ekran, a również jedyny na świecie ciężarowy kabriolet o pieszczotliwej nazwie Red Pearl – Czerwona Perła. Monstrum wyposażone jest w silnik o mocy 1000KM, które pozwalają na rozpędzenie się do setki w jedynie 5 sekund.

   

Ostatecznie za najpiękniejszą ciężarówkę zlotu uznano Volvo z numerem 63, pomalowane w motywy z filmu „Blade”. Zwycięzka ciężarówka należy do firmy Wagner Cardo i przybyła do nas z Danii. 
           

Na imprezie nie mogło obyć się bez licznych dodatkowych atrakcji. Czas zgromadzonym gościom umilał zespół country oraz grupa Big Cyc. Dla urozmaicenia zorganizowano również m.in. konkurs na przeciąganie ciągnika siodłowego DAF’a. 

    

Oprócz zabawy, Master Truck 2008 był także okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z ofertą licznych wystawców. Na zlocie zaprezentowały się m.in. takie firmy jak Wielton, Marapeto, DAF, Opoltrans, Starter TruckService. 

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!