KH-KIPPER – podsumował 9 targowych dni

6 października 2016, 11:04

Ogromne zainteresowanie zwiedzających towarzyszyło trwającym w dniach 21-29 września 2016 hanowerskim Targom IAA. Dwa tysiące wystawców odwiedziło aż 245 tysięcy gości. KH-KIPPER – jeden 32 polskich wystawców – na swoim stoisku prezentował dwie wywrotki budowlane. Dodatkowo na stoisku firmy HYVA Niemcy pokazana została zabudowa trójstronna na podwoziu 4×2, a na zewnętrznej ekspozycji firmy DEMARKO – ciągnik siodłowy z zamontowanym przez KH-KIPPER ogromnym żurawiem HMF.
3
Łukasz Glica, Zastępca Dyrektora handlowego, odpowiedzialny w firmie KH-KIPPER za rynki eksportowe, jest zadowolony z udziału w minionych Targach. Hanowerskie centrum wystawiennicze odwiedza wielu gości. Duża część odwiedzających to klienci z Niemiec, ale spotkaliśmy również wiele osób z całej Europy, a także Azji i Afryki. Wydarzenie dało nam możliwość spotkania się z wieloma dotychczasowymi klientami oraz nawiązania nowych kontaktów. Prezentowane na stoisku produkty – typowe aplikacje na rynku niemieckim – cieszyły się sporym zainteresowaniem. Teraz przed nami wiele pracy związanej z przygotowaniem ofert i obsługą zapytań. Statystyki organizatora wskazują, że większość zwiedzających planuje dokonać inwestycji w ciągu 6-12 miesięcy.
9
Zorganizowana w dniu 21 września na stoisku KH-KIPPER konferencja prasowa poprzedziła oficjalne otwarcie Targów. Tematem krótkiego spotkania z dziennikarzami było bezpieczeństwo na placu budowy związane z użytkowaniem wywrotek. Kierowca wywrotki codziennie mierzy się z jazdą w trudnych warunkach terenowych, dlatego projektując zabudowy, KH-KIPPER stara się, aby spełniały odpowiednie kryteria w zakresie bezpieczeństwa, produktywności i jakości.
1
– W pierwszym dniu Targów mieliśmy także przyjemność symbolicznego przekazania 50. sztuki zabudowy dla firmy Euro Trans – dodaje Łukasz Glica. – MAN 8×8 jest częścią dużej dostawy wywrotek, które w tym roku zaczęły prace przy budowie jednej z kluczowych autostrad w Niemczech. Przekazana na stoisku wywrotka jest jednocześnie tysięcznym produktem KH-KIPPER wyprodukowanym w 2016 roku, co już dziś pozwala mówić o wzroście sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!