Zmiany w składzie zarządu CTL Logistics

10 sierpnia 2008, 0:00

CTL Logistics poszerza swój zespół o kolejnych specjalistów. Zgodnie z uchwałą z dnia 30 lipca 2008 pan Jerzy Sagan został powołany na Wiceprezesa Zarządu, natomiast panowie Artur Pielech i Mariusz Mik na Członków Zarządu firmy CTL Logistics S.A.

Nowi członkowie Zarządu CTL Logistics S.A. będą realizować dotychczasową strategię spółki, która przez 15 lat uzyskała status największego prywatnego przewoźnika kolejowego w Polsce oraz jednego z największych przewoźników w całej Europie.

Jerzy Sagan ukończył Politechnikę Warszawską oraz studia podyplomowe MBA w Szkole Biznesu PW wespół z London Business School, HEC Paris, NHH Bergen. Jest również absolwentem Zarządzania na IMD w Lozannie. Z branżą związany jest od 12 lat. Wcześniej pracował m.in. w firmie Maersk gdzie jako General Manager był odpowiedzialny za finanse w Europie Centralnej a potem jako Finance Director za region Azji Południowo-Wschodniej. W CTL Logistics S.A. jest Dyrektorem Pionu Finansowego (CFO) oraz Wiceprezesem Zarządu.
Artur Pielech – ukończył Politechnikę Wrocławską i Politechnikę Gdańską. Od 2001 roku związany był zawodowo z firmą Roland Berger Strategy Consultants gdzie pełnił funkcje Członka Zarządu Regionu Europy Środkowej I Wschodniej. Wcześniej był Prezesem Zarządu ExperConsult Polska. W CTL jest Dyrektorem Pionu Sprzedaży i Marketingu (CCO) oraz Członkiem Zarządu.
Mariusz Mik – ukończył Wydział Handlu Zagranicznego na SGH w Warszawie oraz program MBA w Międzynarodowej Szkole Biznesu im. Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył również Podyplomowe Studium Wyceny Przedsiębiorstw na SGH i GPW. Z Grupą CTL związany jest od 2005 roku. Jest Prezesem Zarządu CTL Wagony sp. z o.o. i CTL LOK sp. z o.o. oraz Dyrektorem Operacyjnym (COO) w CTL Logistics S.A. Od 30. lipca jest również Członkiem Zarządu CTL Logistics S.A. Wcześniej pracował m.in. w firmach: Inchape Motor Polska jako Projekt Finance Manager oraz Bong Polska i Poland Building Products jako Dyrektor Zarządzający. Przez 6 lat był również Dyrektorem Generalnym koncernu W.R. Grace & Co. Na Polskę.

Skład Zarządu CTL Logistics S.A.:
Krzysztof Sędzikowski – Prezes Zarządu
Jerzy Sagan – Wiceprezes Zarządu
Krzysztof Niemiec – Członek Zarządu
Artur Pielech – Członek Zarządu
Mariusz Mik – Członek Zarządu

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!