Zmiany w Dziale Sprzedaży TSL Logistics Service S.A.

11 sierpnia 2008, 0:00

Firma Logistics Service S.A. mocno zaangażowała się w rozwój Działu Sprzedaży TSL.
Od maja 2008r. funkcję Dyrektora Sprzedaży TSL Logistics Service S.A. sprawuje Arkadiusz Gruszka – manager z kilkuletnim doświadczeniem w branży logistycznej. Przed swoim nowym zespołem postawił on m.in. takie cele jak: zwiększenie obrotu w zakresie wszystkich proponowanych usług (transport krajowy, transport międzynarodowy, magazynowanie i co-packing) z naciskiem na pozyskanie klientów w obsłudze taborem własnym oraz rozwój transportów spedycyjnych zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym.
W związku z budową nowego magazynu wiosną 2009 roku (I faza 15.000m2, II faza 25.000m2) Dział Sprzedaży TSL skoncentruje swoje działania w przyszłym roku na usługach magazynowych.

Na chwilę obecną Dział Sprzedaży TSL Logistics Service S.A. to sześć osób: Arkadiusz Gruszka (Dyrektor Sprzedaży), Aneta Kępka (Dyrektor ds. Projektów Strategicznych), Piotr Wisławski (Kierownik ds. Klientów Strategicznych), Sylwia Petelicka (Kierownik ds. Klientów Kluczowych), Izabela Markosyan (Kierownik ds. Projektów Strategicznych), Magdalena Sierakowska (Asystent Działu Sprzedaży). Każda osoba specjalizuje się w sprzedaży konkretnej usługi, choć oczywiście proponuje i odpowiada na potrzeby Klientów w zakresie wszystkich usług znajdujących się w wachlarzu proponowanym przez Logistics Service S.A.
Zespół został rozbudowany w maju tego roku z uwagi na zakładany wzrost firmy, zwiększenie powierzchni magazynowej oraz plany umocnienia współpracy z kontraktowymi przewoźnikami.
Nowy Dyrektor Sprzedaży TSL Logistics Service S.A. jest odpowiedzialny za wszelkie aspekty związane ze sprzedażą w firmie: zarządzanie Działem Sprzedaży, realizację założeń budżetowych wszystkich usług logistycznych – TSL, coaching pracowników, raportowanie, ścisłą współpracę z Zarządem.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!