MAN pokazuje swoje nowości w całej Europie

14 listopada 2016, 13:55

Karawana trzynastu samochodów marki MAN przemierza Polskę. Celem jest pokazanie potencjalnym klientom nowości, które producent zaprezentował na niedawnych targach IAA w Hanowerze.

Na początku listopada grupa pojazdów MAN gościła w Man Truck & Bus Center we Wrocławiu.  Zaprezentowano 13 modeli przystosowanych do różnych zadań, w tym premierowo nowego dostawczaka MAN TGE.

TGE to bliźniak produkowanego w Polsce Volkswagena Craftera. Będzie on oferowany na polskim rynku od przyszłego roku. Pierwsze zamówienia będą przyjmowane w kwietniu i maju, natomiast  dostawy samochodów rozpoczną się w czerwcu.

Po co MANowi bliźniak Craftera w ofercie? Firma zapewnia, że główną zaletą auta będzie możliwość korzystania z ciężarowej sieci serwisowej oferującej wyższe standardy, bo bazującej na doświadczeniu w obsłudze pojazdów przewożących ładunki. Nie bez znaczenia jest także szeroka współpraca marki MAN z firmami produkującymi zabudowy.

– „Naszą przewagą nad innymi dostawcami tego segmentu samochodów jest fakt, ze wywodzimy się z rynku ciężarówek. Wiemy, co jest najważniejsze dla klientów zajmujących się przewozami. Po prostu lepiej znamy potrzeby klientów, dla których samochód jest narzędziem pracy.” – powiedział Grzegorz Rogalewicz dyrektor sprzedaży MAN VAN.

Podczas spotkania we Wrocławiu przedstawiciele firmy MAN omówili także nowe wersje zautomatyzowanych skrzyń biegów TipMatic.

Zdjęcia MANa TGE i innych pojazdów prezentowanych przez firmę we Wrocławiu można zobaczyć w naszych galeriach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!