ITD nagrało dramatyczny wypadek na A2

27 listopada 2016, 14:18

Inspektorzy Transportu Drogowego byli świadkami zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na autostradzie A2. Do wypadku doszło w województwie łódzkim. Rozpędzony samochód osobowy na pełnej prędkości wjechał w tył ciężarówki. Dramatyczny wypadek nagrała kamera samochodowa auta funkcjonariuszy ITD.

9637122-img-20161118-094251-900-556

Kierowca Land Rovera, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na prawy pas i nie zwalniając z całym impetem wbił się w tym ciężarówki. Kierowca samochodowego nawet nie podjął nawet próby hamowania. Terenówka została doszczętnie zmiażdżona i chwilę po uderzeniu była jeszcze wleczona przez naczepę samochodu ciężarowego, a następnie wjechała w bariery.

Funkcjonariusze ITD podjęli natychmiastową akcję ratunkową i z pomocą innych uczestników ruchu ugasili pojazd, który zaczął się palić. Udzieli również pomocy poszkodowanemu, który był przytomny, lecz nie mógł samodzielnie opuścić auta, gdyż jego noga została zaklinowana przez pedał gazu. Przez cały okres oczekiwania na przyjazd służb ratunkowych funkcjonariusze ITD utrzymywali kontakt z mężczyzną oraz kontrolowali sytuację na drodze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!