Wielka premiera Kalendarza Autos 2017, który działa na wyobraźnię

2 stycznia 2017, 20:53

“Jako dystrybutor asortymentu do pojazdów użytkowych współpracuje z wieloma klientami, a nasze części towarzyszą kierowcom w każdej trasie. To właśnie było punktem wyjścia dla nowego Kalendarza Autos na 2017 rok, jednak poza samymi częściami na jego kartach kierowcy towarzyszy piękna dziewczyna.” – powiedzieli przedstawiciele Autosa z okazji premiery kalendarza
klop
Premierowy pokaz Kalendarza Autos 2017 – piękna kobieta, piękne kadry i historia, której bohaterem może być każdy kierowca ciężarówki i nie tylko. To wszystko można znaleźć na kartach przyszłorocznego kalendarza Autos.

Praca zawodowego kierowcy ciężarówki nie jest łatwa i z pewnością, żeby to robić trzeba to naprawdę czuć i mieć w sobie dużo pasji. Zastanawiając się nad codziennością tego zawodu Autos postanowił nieco tę podróż urozmaicić i spełnić skryte marzenia.

Na 12 kartach kalendarza pojawia się jedna dziewczyna, która na każdym ze zdjęć jest uchwycona w innej sytuacji. Towarzyszy mężczyźnie w drodze, daje mu wsparcie i motywacje do dalszej pracy. Będąc z nim w nie zawsze łatwej codzienności wprowadza do niej odrobinę pozytywnego zamieszania, któż nie marzyłby o takiej partnerce w trasie?

Planem sesji był samochód ciężarowy oraz parking, jako miejsce odpoczynku i przygotowania się do dalszej drogi. Kadry odsłaniają codzienność w drodze, a jednocześnie w tajemniczy i w wysmakowany sposób pokazują urodę modelki, która wcieliła się w rolę towarzyszki podróży. Całą koncepcję w obiektywie doskonale uchwycił poznański fotograf Tomasz Tomkowiak. O dobór odpowiednich stylizacji zadbała Natalia Piątkowska, a makijaż i fryzury wykonała Angelika Nakonieczna.

Kalendarz Autos powstaje co roku z myślą o klientach i również dla nich jest przeznaczony. Podobnie jak w ubiegłych latach jest to edycja limitowana.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!